Hydraulik, monter sprinklerow - Oslo - praca od zaraz

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   08-09-2023 13:42   |  Numer ogłoszenia: 90401
  • Stanowisko:Hydraulik
Clockwork Bemanning AS to norweska firma, specjalizująca się w branży budowlanej. Naszymi klientami są zarówno dużej wielkości przedsiębiorstwa budownictwa przemysłowego jak i również mniejsze firmy budowlane, które stawiają na wysoki standard wykonywanych prac oraz pełen profesjonalizm. Działamy w miastach Norwegii: Oslo, Tromsø, Mojsøen i Bergen. Stale poszukujemy doświadczonych fachowców, których charakteryzuje wysokie morale i wysoki poziom wykonywanych zadań.
  • Miejsce pracy:
    Oslo
  • Opis stanowiska:
    Dla naszego klienta w Oslo poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Hydraulik, monter systemów przeciwpożarowych sprinkler

    Możliwość podjęcia pracy od zaraz!!!
  • Wymagania:
    • Minimum 3-5 lat praktyki w zawodzie.

    • Umiejętność pracy samodzielnie oraz w zespole.
    • Umiejętność czytania i rozumienia rysunków technicznych.
    • Referencje oraz udokumentowany staż pracy.
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Skandynawii
    • Znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • Oferujemy:
    • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
    • Możliwość stałego zatrudnienia
    • Stawki godzinowe od 280kr/h
    • Dobre warunki ubezpieczeniowe i emerytalne
    • Pomoc w załatwieniu formalności i zakwaterowania
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Zainteresowanych pracą w naszej firmie zachęcamy do przesłania swojego CV:
    pta@cwork.no, lub pod numerem tel. +47 406 74 367