Cieśla szalunkowy/Zbrojarz (Bergen)

Vestland, Bergen  |   29-12-2017 11:58   |  Numer ogłoszenia: 79600
  • Stanowisko:Cieśla szalunkowy
  • Branża:Budownictwo
Cieśla szalunkowy/Zbrojarz
  • Miejsce pracy:
    Bergen
  • Opis stanowiska:
    Aktualnie dla naszego klienta z Bergen szukamy CIEŚLI SZALUNKOWYCH/ZBROJARZY na projektach budowlanych.
  • Wymagania:
    - min. 3 lata doświadczenia w zawodzie
    - znajomość rysunków technicznych
    - umiejętność szalowania tradycyjnego oraz systemowego: PERI, DOCKA
    - referencje z poprzednich miejsc pracy (telefoniczne)

    UWAGA: znajomość j. angielskiego jest preferowana ale niewymagana!
  • Oferujemy:
    - zatrudnienie na warunkach norweskich (wszystkie świadczenia)
    - stawkę zgodną z norweskimi standardami - ok. 190 kr/h
    - zakwaterowanie zapewnione (pokój jedynka)
    - ubrania i narzędzia
    - możliwość długiej współpracy
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:CV prosimy przesyłać na adres: cv@jobforce.pl

    Prosimy o dopisanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).