ELEKTRYCY - Oslo i okolice

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   05-09-2023 08:18   |  Numer ogłoszenia: 100410
  • Stanowisko:Elektryk

SONAR AS poszukuje wykwalifikowanych elektryków do pracy na projektach na terenie Oslo i okolic

  • Miejsce pracy:
    Oslo
  • Opis stanowiska:
    - Projekt ten dotyczy instalacji i podłączenia ładowarek elektrycznych do autobusów elektrycznych
    - Prace przylaczeniowe i montazowe
  • Wymagania:
    - Autoryzacja DSB lub wieloletnie doswiadczenie
    - Umiejętność czytania rysunku
    - Samodzielna komunikacja w języku angielskim lub norweskim
  • Oferujemy:
    - Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilna prace
    - Pomoc przy organizacji formalnosci urzedowych
    - W razie potrzeby, pomoc w znalezieniu zakwaterowania
    - Szansę otrzymania stałego zatrudnienia u naszych klientów
    - Legalne zatrudnienie zgodnie z przepisami norweskiego prawa
    - Mile srodowisko pracy i mozliwosc rozwoju zawodowego
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Jeśli interesuje Cię nasza oferta, bardzo proszę wysyłać CV oraz kopie wymaganych dokumentow na adres:

    bbp@sonar.no

    Osoba do kontaktu: Beata