Elektryk

Oslo, okręg miasta  |   16-09-2022 13:20   |  Numer ogłoszenia: 101363
Elektryk
  • Stanowisko:Elektryk w Oslo

Eterni Group delivers more than 2000 employees within 3 companies (Eterni Norge AS, Pedagogisk VikarSentral AS and Elektro Personell AS). The majority of our employees are working within construction & industry, production, installation, schools and kindergartens.

Naszymi klientami są średnie i duże firmy elektryczne, które cenią sobie jakość naszych

usług i solidność naszych pracowników. Uczestniczymy w projektach wszelkiego typu od

bloków mieszkalnych, przez szkoły i szpitale do obiektów przemysłowych dajemy zatem

możliwość rozwoju zawodowego i zetknięcia się z nowoczesnymi instalacjami. W

związku z tym poszukujemy kandydatów wszechstronnych i zainteresowanych swoim

zawodem, chcących poszerzać swoją wiedzę, jak i realizować w praktyce już nabyte

umiejętności.

Elektro Personell jest prężnie i konsekwentnie rozwijającą się firmą, wyspecjalizowaną w

zakresie pośrednictwa pracy dla elektryków.

Zadania:

Układanie rur w zbrojeniu (praca na tzw. dece)

Montaż tras kablowych

Układanie przewodów

Montaż oświetlenia, armatur i komponentów

Okablowanie i montaż detektorów instalacji przeciwpożarowych

Podłączanie rozdzielnic

Automatyka, KNX

Biały montaż

Kwalifikacje:

Doświadczenie jako elektryk budowlany/przemysłowy

Autoryzacja DSB dla Panow zainteresowanych praca w Norwegii

Prawo jazdy kat. B i własne auto są dużym plusem

Umiejętność czytania rysunku

Kurs na lifty i FSE (organizujemy w razie potrzeby)

Samodzielna komunikacja w języku angielskim lub norweskim

Cechy charakteru:

Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji

Umiejętność współpracy

Zaangażowanie w pracę

Elastyczność

Odpowiednie podejście do zagadnień BHP

Oferujemy:

Atrakcyjne i długofalowe możliwości pracy

Konkurencyjne warunki zatrudnienia

Rozwój umiejętności zawodowych

Zakwaterowanie w odpowiednich warunkach

Pomoc w zdobyciu odpowiednich uprawnień i certyfikatow

Przejrzyste warunki pracy i odpowiednią obsługę ze strony biura

Elastyczny czas pracy

Organizację i częściowe finansowanie kursów języka norweskiego

Dziękujemy i zapraszamy!

Porozmawiajmy o ofertach pracy, jakie Eterni może Ci zaoferować w Norwegii. Czekamy na kontakt od Ciebie: IR@eterni.no

By sending your CV to Eterni Norway, part of the Eterni Group as a candidate, you will be registered as an applicant. During your registration, the company will collect and use information about you to make available our services and maintain our relationship with you. Our Privacy Information Policy for Eterni Norway explains how we collect and use information about you and the rights you have.