HYDRAULIK - projekt w Oslo od zaraz

Oslo, okręg miasta  |   23-02-2024 12:18   |  Numer ogłoszenia: 101931
  • Stanowisko:Hydraulik

Firma SONAR AS (www.sonar.no) poszukuje hydraulikow dla jednego z naszych Klientow.

  • Miejsce pracy:
    Oslo
  • Opis stanowiska:
    Standardowy zakres prac hydraulicznych, glownie sprinklery
  • Wymagania:
    - Samodzielnosc w pracy
    - Świadectwo zawodowe, ewentualnie dokumenty czeladnika rekompensowane dlugoletnin doswiadczeniem
  • Oferujemy:
    - Bardzo dobre warunki wynagrodzenia
    - Zapewnione przez pracodawce ubrania robocze i narzedzia
    - Umowa bezposrednia z naszym Klientem
    - Wsparcie polskojezycznego konsulenta
    - Praca od zaraz
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Jeśli interesuje Cię nasza oferta, bardzo proszę wysyłać CV oraz kopie wymaganych dokumentow mailem lub zadzwonic.

    Osoba do kontaktu: Beata
    bbp@sonar.no
    0047 969 42 774