LAKIERNIK SAMOCHODOWY, Zatrudnienie bez posrednikow

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   1 dzień temu   |  Numer ogłoszenia: 89594
  • Stanowisko:lakiernik samochodowy
  • Branża:Praca warsztatowa

Fornebu Bilskadesenter poszukuje do pracy lakiernika samochodowego.

Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksową naprawą pojazdów samochodowych wszystkich marek do 7,5 t. Zajmujemy sie naprawą pojazdów dla ubezpieczalni oraz salonów samochodowych. zatrudniamy 20 osob a warsztat ma powierzchnie 1600m2
 Zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej www.fornebubilskadesenter.no
KONTAKT:
+4748999930
  • Miejsce pracy:
    Oslo
  • Opis stanowiska:
    przygotowanie powierzchni po pracach blacharskich, aplikacja podkladu.
    wprowadzenie pojazdu do kabiny lakierniczej
  • Wymagania:
    Profesjonalnie wyszkolony lakiernik samochodowy lub długoletnia praktyka.
    Prawo jazdy kategorii B.
    Dobrze pracujesz samodzielnie, ale potrafisz także współpracować ze współpracownikami.
    Produktywność i dbałość o jakość
    Nie boi się próbować nowych rzeczy
    Innowacyjny i chętnie dzielący się swoimi doświadczeniami z innymi
  • Oferujemy:
    Nowoczesny lokal z najnowocześniejszym wyposażeniem
    Dynamiczne i nowoczesne środowisko pracy
    Konkurencyjne warunki/system premiowy
    Rozwój w formie kursów i szkoleń
    Zabawne życie codzienne z samochodami i silnymi markami w centrum uwagi
    Wysoce zmotywowani i kompetentni współpracownicy w Twoim zespole

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+4X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 3309