MECHANIK SAMOCHODOWY

Innlandet, Løten  |   30-12-2023 11:40   |  Numer ogłoszenia: 83935
  • Stanowisko:Mechanik
  • Branża:Praca warsztatowa
Poszukuje osoby z doswiadczeniem, jako mechanik samochodowy, w warsztacie Mekonomen. Jezyk angielski konieczny, mile widziana znajomosc jezyka norweskiego, udokumentowana szkola samochodowa lub podobny kierunek.
Wazna znajomosc oblugi komputera. Konieczna znajomosc programow diagnostycznych oraz umiejetnosc diagnostyki komputerowej.

  • Miejsce pracy:
    Elverum
  • Opis stanowiska:
    Praca na stanowisku mechanika samochodowego, obsluga, serwisowanie, ewentualnie wykonywanie przegladow technicznych w samochodach osobowych do 3,5 t
    Prace przy elektryce samochodowej sa nieodlacznym elementem tej pracy
    Wykonujemy naprawy silnikow i osprzetu. Naprawy, serwisowanie hamulcow.
    Naprawy, wymiany ukladow wydechowych.
    Naprawy karoseryjne zwiazane z przegladami - wymiana progow, naprawa ramy lub innych elementow nosnych
    Naprawy poprzegladowe
    Mamy wolne stanowisko w jednym z dwoch naszych warsztatow, gdzie wymagana jest komunikacja w jezyku norweskim lub angielskim.
  • Wymagania:
    Umiejetnosc obslugi komputera.
    Umiejetnosc diagnozowania usterek DPf, AdBlue, ukladow wtryksowych diesel i benzyna - co wiaze sie z bieglym poslugiwaniem programami diagnostycznymi - np ESI, Launch CDiF lub VCDS, oraz inne ktore mamy do dyspozycji.
    Znajomosc zasad dzialania elektryki samochodowej
    Umiejetnosc pracy w zgranym zespole
    Otwartosc na wyzwania
    Jezyk angielski lub norweski.
  • Oferujemy:
    Stale zatrudnienie - pierwsza umowa na okres probny- 3 mies, nastepna na stale.
    Przyjemne srodowisko pracy
    Niezle, stabilne zarobki, zgodnie z umowa.
    Warsztat jest dobrze zorganizowany. Pracujemy pod szyldem Mekonomen - jednej z najwiekszych zajmujacych sie sprzedaza czasci i obslugi aut w calej skandynawii.
    Bardzo dobre wyposazenie w narzedzia, staramy sie pracowac na narzedziach i srodkach tylko najlepszej jakosci.
    W swojej pracy rowniez stawiamy na jakosc a nie na szybkosc i zarobek - co potwierdza przyjecie nas do sieci Mekonomen
    Zapewniamy rzetelne zarobki, zawsze na czas i zawsze zgodnie z umowa. Placimy ekstra za nadgodziny, jednak nie jest naszym priorytetem wyrabianie jak najwiekszej ich liczby.
    Feriepenger oczywiscie zgodnie z zasadami - 10,2% od wart brutto. Stawka uzalezniona jest od umiejetnosci kandydata, ocenionych podczas okresu probnego.
    Nasi pracownicy otrzymuja ubrania robocze oraz maja zapewnione ekstra ubezpieczenie emerytalne tzw OTP w wys 2% wart brutto.
    Dodatkowo jako ekstra bonus rekompensujemy niski kurs korony norweskiej dla pracownikow ktorzy maj rodziny w Polsce.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Pomoc w zakwaterowaniu - oczywiscie, na zdrowych zasadach, nie posiadamy wlasnego mieszkania na wynajem.
    Wymagana jest samodzielnosc jezykowa w takim zakresie aby sobie zapewnic zakwaterowanie.
    Poszukujemy osob ktore maja zamiar pracowac na stale w Norwegii.
    Konieczne jest rowniez posiadanie samochodu.

    Link do warsztatu na Google: https://goo.gl/maps/GPH1tLCDzxDJSxhg7
    Link facebook: https://www.facebook.com/Mekoelv/

Zobacz więcej zdjęć