Monter Konstrukcji i Fasad Stalowych (Hale)

Rogaland, Haugesund  |   12-06-2019 09:55   |  Numer ogłoszenia: 90134
  • Stanowisko:Monter Konstrukcji i Fasad Stalowych (Hale)

Norweska firma LevelGroup z wieloletnim stażem na rynku pracy,oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego kodeksu pracy, dla wykwalifikowanych oraz doświadczonych specjalistów w zawodzie:

Miejsce pracy: Norwegia

Prosimy o przesłanie kompletnego CV ze zdjęciem, w języku angielskim zawierającego okresy zatrudnienia (pracodawca, miejscowość, miesiąc i rok), stanowisko oraz zakres wykonywanych prac.Pobrać,wypełnić i odesłać email-em.

Link do formularza CV:

Telefon:

  • + 48 667770424 lub +48605498849

Chcielibyśmy również poinformować że odpowiadamy tylko wybranym kandydatom, spełniającym warunki zawarte w ogłoszeniu.

Opis stanowiska:

  • Montaż kaset, paneli, izolacji
  • Skręcanie paneli
  • Montowanie paneli dachowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako monter fasad na halach
  • Dobra znajomość języka angielskiego / norweskiego /
  • Brak nałogów
  • Mile widziane referencje

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na czas określony (kontrakt) w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
  • Stawkę ok. 190 NOK/ h brutto
  • System pracy rotacyjny 4 / 2
  • Darmowe zakwaterowanie i przeloty - (opłaty pokrywa pracodawca)
  • Feriepenger – 12% (wakacyjne)

I hereby agree to the processing of personal data included in my application for the needs necessary to carry out the recruitment process carried out by LEVEL GROUP in accordance with art. 6 par. 1 lit. a Regulation (EU) 2016/679 of the European Parliament and of the Council of 27 April 2016 on the protection of individuals with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data and repealing Directive 95/46/EC (General Data Protection Regulation).

I also consent to processing of my personal data for the purposes of any future recruitment processes

Zobacz więcej zdjęć