Monterzy wnętrz / liderzy projektow.

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   20-06-2023 12:24   |  Numer ogłoszenia: 99790
  • Stanowisko:Monter meblowy

Østheim Montasje to firma zatrudniająca około 150 pracownkow budowlanych i monterów.

Jesteśmy podzieleni na trzy obszary biznesowe:

  • Budownictwo (wykonywane prace stolarskie i inne prace budowlane)
  • Wyposażenie sklepów, hoteli i biur
  • Kuchnia, łazienka i garderoba

Siedziba główna w Lillestrøm: Rolf Olsens vei 28, 2007 Kjeller

Oddział w Drammen: Omstedgata 2, 3012 Drammen

  • Miejsce pracy:
    Oslo
  • Opis stanowiska:
    Oferujemy urozmaiconą pracę przy montażu mebli dla renomowanych dostawców.
    • Wyposażenie sklepów
    • Wyposażenie pokoi hotelowych
    • Wyposażenie biura
    • Specjalistyczne meble
    • Targi i stoiska
    • Kuchnie, łazienki i garderoby

    Realizujemy zlecenia na terenie całego kraju, gotowosc do wyjazdow mile widziana.

    Z nami możesz stać się częścią solidnego, rozwijającego się środowiska zawodowego i szerokiej gamy mozliwosci zawodowych.
  • Wymagania:
    Doświadczenie w montażu wnętrz
    Stolarz / cieśla lub inne odpowiednie doświadczenie
    Dobra znajomość języka norweskiego i/lub angielskiego.
    Atutem jest prawo jazdy klasy „B”

    CECHY OSOBISTE
    Zaangazowanie i niezawodnosc
    Dokładnosc
    Niezależnosc i wydajnosc
    Wysokie tempo pracy
    Nastawienie na obsługę klienta
  • Oferujemy:
    Konkurencyjne warunki pracy.
    Dobre srodowisko pracy.
    Stabilni klienci, z różnorodnymi projektami.
    Wsparcie finansowe na kształcenie ustawiczne, kursy językowe itp.
    Bezpłatny kręgarz i fizjoterapeuta w ramach wspolpracy z NEMUS.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Jeśli masz odpowiednie kompetencje i szukasz nowych wyzwań w swojej dziedzinie, wyślij nam aplikację już dziś!

    Wnioski będą rozpatrywane na bieżąco.

    Jeśli masz jakiekolwiek pytania, wyślij nam e-mail: jobbsoknad-m@oestheim.no

Zobacz więcej zdjęć