Murarz/płytkarz - Trondheim i okolice

Trøndelag, Kjelmesö Vær  |   11-05-2021 12:32   |  Numer ogłoszenia: 98004
  • Stanowisko:Murarz

Firma Stolt AS poszukuje dla swoich klientów wykwalifikowanych specjalistów w zawodzie:

MURARZ/PŁYTKARZ

Miejsce pracy: Trondheim i okolice

Start pracy: natychmiastowy

Projekty dugoterminowe

Opis stanowiska:
- układanie płytek (łazienki, kuchnie, korytarze),

- murowanie (fasady, klinkier),

Wymagania:
- Dobra znajomość języka angielskiego lub norweskiego,
- Dosświadczenie zawodowe oraz pozytywne referencje,

Oferujemy:
- 220-230 NOK/H,
– 48 H tygodniowo –

OFERTA SKIEROWANA WYŁĄCZNIE DO OSÓB OBECNIE PRZEBYWAJĄCYCH NA TERENIE NORWEGII

Jeżeli uważasz, że jesteś odpowiednim kandydatem na powyższe stanowisko, skontaktuj się z nami pod podanymi niżej numerami telefonu lub e-mailem.

lukasz@stoltbemanning.no
484 33 003
paulina@stoltbemanning.no
465 63 259

  • Miejsce pracy:
    Trondheim