MALARZ, CIEŚLA - PRACA W OSLO/AKERSHUS

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   02-03-2021 10:52   |  Numer ogłoszenia: 89724
  • Stanowisko:MURARZ, CIEŚLA, POSADZKARZ

Firma BYGGSERVICE ENTREPRENØR AS poszukuje pracownikow w branzy budowlanej.

Zajmujemy sie calkowita renowacja budynkow, wraz z pomieszczeniami mokrymi.

Prosimy o kontakt osoby odpowiedzialne, ktore sa w stanie poprowadzic swoja prace samodzielnie.

Na wstepie prosimy o wysylanie maila z krotkim opisem o sobie wraz z zalaczonym CV i referencjami.

Praca od zaraz.

Kontakt:

post@bsentreprenor.no

  • Miejsce pracy:
    Oslo, Akershus
  • Opis stanowiska:
    Prace remontowo – budowlane.
  • Wymagania:
    Udokumentowane wyksztalcenie - mile widziane ale nie konieczne.
    Kominikatywna znajomosc j. norweskiego lub angielskiego.
    Doswiadczenie z branzy budowlanej.
    Referencje, historia zatrudnienia.
    CV.
  • Oferujemy:
    - Oferta stabilnej pracy w norweskiej firmie.
    - Zapewniamy zarobki wedlug obowiazujachych stawek na norweskim rynku oraz szybkie zatrudnienie.
    - Korzystne warunki ubezpieczeniowe i emerytalne .
    - Narzedzia i ubranie robocze .
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Na ewentualne spotkanie prosimy o przygotowanie:
    - CV (moze byc w j. polskim),
    - referencje,
    - swiadectwo ukonczenia szkoly,
    - inne dokumenty uprawniające do wykonywania zawodu,