Murarz, Renowacja fasady, Oslo - Wyłącznie osoby z Norwegii

Oslo, okręg miasta  |   14-05-2020 09:36   |  Numer ogłoszenia: 94729
  • Stanowisko:Murarz
  • Branża:Budownictwo
Firma Stolt Bemanning AS poszukuje doświadczonych:
MURARZY
Obowiązki:
- renowacja starej fasady, wycinanie klinkieru, wycinanie fug, montaż i fugowanie nowego klinkieru.
Oczekujemy:
- Udokumentowanego doświadczenia w zawodzie (min. 2-3 lata), w tym z Norwegii,
- Dobra znajomość języka norweskiego lub angielskiego,
- Preferowane osoby, zamieszkujące Oslo i okolice
Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na warunkach norweskich (przestrzegamy zasady równego traktowania, zapisanej w norweskim prawie pracy; ponadto posiadamy norweski certyfikat Revidert Arbeidsgiver, co oznacza, że zapewniamy naszym pracownikom prawa i świadczenia wynikające z norweskich przepisów)
- wynagrodzenie zgodne z zasadami panującymi na norweskim rynku budowlanym
- nieodpłatne wyposażenie w firmowe ubrania i narzędzia
- pomoc oraz doradztwo polskojęzycznych konsultantów, zawsze dostępnych dla Ciebie w naszym biurze w samym centrum Oslo
- możliwość rozwoju zawodowego- oferujemy różnego rodzaju szkolenia i kursy (językowe oraz zawodowe)
- szansę otrzymania stałego zatrudnienia- coraz więcej naszych pracowników otrzymuje stałe zatrudnienie u naszych klientów
- zniżkę 15% na sieć siłowni SATS ELIXIA
Osoby zainteresowane, prosimy o szybkie przesłanie CV. na adsres email.
lukasz@stoltbemanning.no
  • Miejsce pracy:
    Oslo