Monter wentylacji

Vestland, Bergen  |   18-01-2024 14:00   |  Numer ogłoszenia: 86525
  • Stanowisko:Stolarz/ monter plyt gipsowych
Bergen Personal AS jako jedna z najwiekszych agencji pracy dzialajaca od 2009 roku rekrutuje wyspecjalizowanych pracowników budowlanych do prac na terenie Bergen i okolic.
Firma kładzie silny nacisk na przepisy BHP poprzez systematyczne udoskonalanie wewnętrznych norm oraz przeprowadzanie szkoleń BHP. Naszymi klientami są profesjonalni przedsiębiorcy o ugruntowanej pozycji, dzialający zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym. Nasi pracownicy są profesjonalistami w swojej dziedzinie i są najważniejszym zasobem firmy.

  • Miejsce pracy:
    Bergen
  • Opis stanowiska:
    Praca dla:
    -monterow wentylacji
  • Wymagania:
    •znajomość języka angielskiego lub norweskiego
    •referencje od poprzednich pracodawcow
    •dobra kondycja fizyczna
  • Oferujemy:
    •legalne zatrudnienie zgodne z zasadami panującymi na norweskim rynku pracy
    •pokrycie kosztów dojazdu do pracy
    •feriepenger (wynagrodzenie urlopowe) w wysokosci 12% rocznych dochodów
    •oszczedności emerytalne OTP w wysokosci 2%
    •oszczedności emerytalne AFP, tj. mozliwość przejscia na emeryture w wieku 62 lat, w wysokości 1,8% (regulacje zwiaząne z podpisanym przez naszą agencje Ukladem Zbiorowym Pracy)
    •ubezpieczenie od wypadków w pracy
    •pomoc w znalezieniu zakwaterowania
    •ubrania oraz narzedzia potrzebne do pracy
    •opieka polskojezycznych konsultantów w biurze.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Szukasz pracy? Wyslij CV na adres: agata.grzybacz@bergenpersonal.no lub zadzwon: tlf. +47 900 44 4 25

Zobacz więcej zdjęć