Poszukujemy BETONIARZY/CIESLI ZBROJARZY

Nordland (Norwegia)  |   23-08-2022 19:41   |  Numer ogłoszenia: 100755
  • Stanowisko:Cieśla szalunkowy

Byggtjenester Narvik AS jest firma budowlana zalozona w 2012. Byggtjenester Narvik AS jest firmą zajmującą się pracami budowlanymi w szerokim znaczeniu tego pojecia.

Jestesmy niewielka firma, w ktorej panuje zyczliwa atmosfera.

  • Jestes zainteresowany praca w stabilnej firmie?
  • Zalezy Ci na pracy rotacyjnej
  • Jestes osoba bezkonfliktowa, ktora nastawiona jest na dluga wspolprace

CZEKAMY NA CIEBIE!

  • Miejsce pracy:
    Bodø
  • Opis stanowiska:
    - przygotowanie i wiązanie zbrojenia

    - betonowanie wbudowanych zbrojeń

    - wykonywanie szalunków (manualnych i systemowych)

    - praca na podstawie rysunku technicznego

    - przestrzeganie przepisów BHP
  • Wymagania:
    Od kandydata wymagamy:

    - umiejetnosc pracy systemami szalunkowymi

    - umiejętność wykonania tradycyjnych szalunków, szalunków ściennych systemowych oraz szalunków podłogowych.

    - Umiejetnosc, doswiadczenie i wiedza przy czytaniu rysunkow technicznych

    - Min znajomosc jezyka angielskiego, znajomosc jezyka norweskiego jest dodatkowa zaleta

    - Umiejetnosc pracy w zespole

    - aktualne CV (w języku angielskim bądź norweskim) z uwzglednieniem klauzuli zgodnie z obowiazujacymi przepisami.

    - Referencje
  • Oferujemy:
    Oferujemy:

    - tak jak wszystkie inne firmy norweskie oferujemy umowe o prace, pelne ubezpieczenia, feriepenger, ubrania robocze, niezbedne narzedzia

    Stawka godzinowa ustalana jest indywidualnie - po rozmowie kwalifikacyjnej oraz zweryfikowaniu przedstawionych umiejetnosci.

    Kontakt:

    + 47 950 23 900

    Sylwia@btnarvikas.com

    Prosimy o Cv w j. angielskim lub norweskim