Poszukujemy ciesli szalunkowych. Praca od zaraz.

Oslo, okręg miasta  |   24-07-2020 13:55   |  Numer ogłoszenia: 95462
  • Stanowisko:Cieśla szalunkowy
Poszukujemy doświadczonych, chętnych do pracy cieśli szalunkowych dla naszego oddziału Stenseth& RS Ressurs AS na prestiżowe i długie projekty. Praca w Oslo i okolicach. Istnieje opcja podjecia pracy od zaraz. Nie jest wymagana znajomość języka norweskiego.

Jesteś zainteresowany?

Kontakt: marlena@stenseth-rs.no

  • Miejsce pracy:
    Oslo i okolice
  • Opis stanowiska:
    Stenseth& RS Ressurs to dobra inwestycja w Twoja kariere i przyszlosc. Nasze motto to “Vår ressurs, din utvikling”, co oznacza «Twoj rozwoj a nasze zasoby» Obecnie poszukujemy ciesli szalunkowych. Wieloletnie doświadczenie w branży i znajomość norweskiego rynku pracy sprawiają że współpraca ze Stenseth& RS Ressurs to dobry i bezpieczny wybór. Nie wahaj sie i dolacz do nas teraz! Rozmowy z kandydatami prowadzimy na biezaco.
  • Wymagania:
    - dyplom czeladniczy lub co najmniej 3-5 lat doswiadczenia w pracy jako ciesla szalunkowy
    - znajomosc minimum 3 systemow szalowania (w tym szalowanie tradacyjne)
    - doswiadczenie zawodowe w Skandynawii lub zagranica
    - chec do pracy (bycie efektywnym)
    - umiejetnosc czytania rysunku technicznego
    - samodzielnosc, systematycznosc, odpowiedzialnosc
    - znajomosc jezyka angielskiego
    - referencje od poprzednich pracodawcow (wymagane na kolejnym etapie rekrutacji)
  • Oferujemy:
    - konkurencyjne wynagrodzenie
    - mozliwosc rozwoju w firmie i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
    - przejrzyste warunki pracy w oparciu o norweski Kodeks Pracy
    - dzienny kontakt z Naszymi konsultantami personalnymi
    - mozliwosc dofinansowania dojazdow do pracy (dojazdowki)
    - ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
    - feriepenger
    - praca w rotacji