Poszukujemy Dekarzy

Cała Norwegia  |   15-06-2021 09:38   |  Numer ogłoszenia: 79547
  • Stanowisko:Dekarz

Rekrutteringshuset Mork AS od 2005 roku dostarczył dekarzy do największych norweskich firm dekarskich na terenie całej Norwegii. Posiadamy obecnie dużą bazę dekarzy, którzy pracują z nami od wielu lat.

Zakres obowiązków:

  • Układanie izolacji termicznej
  • Zgrzewanie folii PVC i papy bitumicznej
  • Inne obowiązki związane z wykonywaniem prac na dachu

Wymagane kwalifikacje:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zawodzie dekarza
  • Prawo jazdy kat. B
  • Ewentualny własny środek transportu będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym, wymagana w miejscu pracy ze względów bezpieczeństwa
    Władanie jednym z języków skandynawskich będzie dodatkowym atutem.

Cechy osobiste:

  • Wysokie wymagania w stosunku do samego siebie i duma zawodowa
  • Pozytywne nastawienie i usposobienie
  • Elastyczność w zakresie czasu pracy oraz umiejętność znajdywania szybkich i prawidłowych rozwiązań
  • Życzliwe usposobienie i uczynność w pracy
  • Lojalność w stosunku do pracodawcy i serdeczność w stosunku do osób w pracy

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i kompetencji
  • Dobre ubezpieczenia pracownicze oraz fundusz emerytalny
  • Wdrożone rutyny w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz systemu jakości

Jeżeli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami!

Wyślij swoje CV ze szczegółowymi informacjami na temat swojego doświadczenia i kwalifikacji zawodowych.

Osoba kontaktowa:

Rekrutteringshuset Mork AS – Norwegia:
Iga Katarzyna Krakowiak
Tlf. +47 926 63 908

mail: ik@rekrutteringshusetmork.no