Poszukujemy doświadczonego parkieciarza, który dołączy do rodziny BOA.

Cała Norwegia  |   24-08-2021 13:49   |  Numer ogłoszenia: 88067
  • Stanowisko:Parkieciarz
Firma Bo Andrén Norge AS ma ponad 40-letnie doświadczenie w branży parkieciarskiej. Jesteśmy stabilną, rodzinną firmą z ponad 90 pracownikami, którzy mają pasję dla swojej pracy i stawiają klientów w centrum. Jesteśmy sumiennym, kompetentnym i profesjonalnym partnerem dla norweskich budowniczych i klientów prywatnych. Jesteśmy znani jako specjalista od podłóg, który konsekwentnie dostarcza produkty wysokiej jakości w uzgodnionym czasie i cenie.

Kontakt:
psk@boandren.no
99864257
  • Miejsce pracy:
    Stavanger, Bergen, Trondheim
  • Opis stanowiska:
    Poszukujemy parkieciarzy z min 2-letnim doświadczeniem, któryz dołączą do rodziny BOA.
  • Wymagania:
    Język angielski lub norweski: musi być w stanie się komunikować

    Minimum 2 lata doświadczenia w:
    Montażu paneli podłogowych (klik)
    Montażu paneli laminowanych
    Montażu listew przypodłogowych
    Mile widziane doświadczenie w:
    Montażu parkietu przemysłowego, mozaiki
    Lakierowaniu, olejowaniu, cyklinowaniu

    Prawo jazdy KAT. B
  • Oferujemy:
    Dla osób, które jeszcze nie mieszkają w Norwegii pomoc w znalezieniu zakwaterowania i dokumentacji/formalności związanych z przeprowadzka.
    Poszukujemy kilku osób do pracy od zaraz na terenie Stavanger, Bergen oraz Trondheim.
    Atrakcyjne wynagrodzenie.
    Pracę na pełen etat, bez sezonowości, w bezpiecznej firmie z wieloletnimi tradycjami.
    Okres próbny 6 miesięcy.