Praca dla cieśli szalunkowego/zbrojarza

Oslo, okręg miasta  |   13-04-2021 11:59   |  Numer ogłoszenia: 96067
  • Stanowisko:Cieśla szalunkowy

Firma Sikker Bemanning AS poszukuje doświadczonych ciesli szalunkowych do pracy w Oslo i okolicach.

Kontakt:

piotr@sibe.no

96835853

dominik@sibe.no

93853743

  • Miejsce pracy:
    Cala Norwegia
  • Opis stanowiska:
    Zakres obowiązków:

    - Szalowanie systemowe PERI, DOKA oraz tradycyjne deskowanie zgodnie z rysunkiem technicznym,

    - Zbrojenie.
  • Wymagania:
    Wymagania i kwalifikacje:

    - Udokumentowanego bieżącego stażu w zawodzie,

    - Umiejętności czytania rysunku technicznego,

    - Pozytywnych referencji od wcześniejszych pracodawców,

    - Znajomość języka angielskiego i/lub norweskiego w stopniu dobrym.
  • Oferujemy:
    Co oferujemy?

    - legalne zatrudnienie na warunkach norweskich- umowa o pracę z norweskim pracodawcą

    - wynagrodzenie zgodne z zasadami panującymi na norweskim rynku budowlanym

    - nieodpłatne wyposażenie w firmowe ubrania i narzędzia

    - pomoc w znalezieniu zakwaterowania

    - pomoc oraz doradztwo konsultantów

    - możliwość rozwoju zawodowego- oferujemy różnego rodzaju szkolenia i kursy zawodowe
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Firma Sikker Bemanning AS przestrzega zasady równego traktowania, zapisanej w norweskim prawie pracy.

    Dodatkowo posiadamy norweski certyfikat Revidert Arbeidsgiver, co oznacza, że zapewniamy naszym pracownikom prawa i świadczenia wynikające z norweskich przepisów prawa pracy.
    Osoby zainteresowane proszę o przesłanie cv w języku norweskim lub angielskim oraz co najmniej dwóch pisemnych referencji od poprzednich pracodawców na adres email:

    93 85 37 43