Praca dla Cieśli Szalunkowych / Zbrojarzy od marca 2019

Viken  |   18-02-2019 13:28   |  Numer ogłoszenia: 87781
  • Stanowisko:Cieśla szalunkowy / Zbrojarz
Poszukujemy do pracy w regionie Akershus doświadczonych Cieśli szalunkowych / Zbrojarzy.

Start pracy: Marzec 2019
Praca w rotacji.

Zakres obowiązków:
- Szalowanie systemowe PERI, DOKA oraz tradycyjne deskowanie zgodnie z rysunkiem technicznym
- Zbrojenie

Oczekujemy:
- Udokumentowanego bieżącego stażu w zawodzie
- Umiejętności czytania rysunku technicznego
- Pozytywnych referencji od wcześniejszych pracodawców

Mile widziane:
- Prawo jazdy kategorii B
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego

Oferujemy:
- Zatrudnienie na warunkach norweskich
- Konkurencyjne wynagrodzenie
- Pomoc polskojęzycznych konsultantów
- Praca u poważnych klientów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Kontakt mailowy lub telefoniczny:
anna@stoltbemanning.no, lukasz@stoltbemanning.no
+47 413 70 610, +47 484 33 003
  • Miejsce pracy:
    Akershus