Zatrudnię doświadczonego kierowcę/kuriera kategorii B - Oslo/Lillestrom.

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   16-07-2023 11:28   |  Numer ogłoszenia: 98216
  • Stanowisko:Kierowca kategorii B
  • Branża:Transport i Logistyka
Praca dostępna od zaraz.
Zainteresowanych proszę o wysyłanie CV na adres mailowy: bdtransportas@gmail.com
  • Miejsce pracy:
    Oslo/Drammen
  • Opis stanowiska:
    Stała trasa 200-250km dziennie, dostawy wyłącznie do firm w przyjemnej okolicy (stałe punkty, domki i małe miejscowości - brak dostaw w Oslo oraz do klientów prywatnych).

    Stawka 2000NOK za dzień pracy (9-10h dziennie w zależności od sprawności kierowcy i tempa pracy).

    Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00 z możliwością wcześniejszego ukończenia trasy.

    Dla chętnych możliwość dodatkowej pracy w weekendy przy rozwożeniu cateringu oraz żywności.
  • Wymagania:
    - Komunikatywny język angielski lub norweski.
    - Prawo jazdy kategorii B
    - Wysoka kultura osobista
  • Oferujemy:
    - Norweską umowę o pracę
    - Pracę w pełnym wymiarze z możliwością nadgodzin
    - Zakwaterowanie