Praca dla manikiurzystki

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   22-08-2023 21:15   |  Numer ogłoszenia: 80918
  • Stanowisko:Manikiurzystka
  • Branża:Fryzjerstwo, Kosmetyka

Witam serdecznie, Poszukuje manikiurzystki do pracy w bardzo dobrze prosperującym salonie Beste Negler w Oslo Tveita Senter.

Oferuje:

- dobra, bezpieczna wypłata/ stawka godzinowa, prowizja od klienta

- prowizja od sprzedaży produktów

- możliwość szkoleń

Oczekuje sie od kandydatki doswiadczenia: manicure klasyczny, hybrydowy, żelowy, pedicure, henna brwi oraz inne umiejętności będą dodatkowym atutem. Wymagane ukończenie kursów, doświadczenie szczegolnie z paznokciami zelowymi oraz język angielski lub norweski. Proszę o przesłanie cv na adres e-mail: ania.buchman@gmail.com

  • Miejsce pracy:
    Oslo Tveita Senter
  • Opis stanowiska:
    Wykonywanie manicure klasyczny, hybrydowy, żele oraz pedicure, henna i regulacja brwi, parafina.
  • Wymagania:
    Ukonczenie kursow manicure, hybrydy, żele, język angielski lub norweski komunikatywny, doświadczenie.
  • Oferujemy:
    Umowa o prace, atrakcyjne wynagrodzenie, przyjazna atmosfera w pracy.