MURARZE - potrzebni od zaraz, BEKKESTUA

Viken, Bekkestua  |   15 godzin temu   |  Numer ogłoszenia: 102260
  • Stanowisko:Murarz
Sonar AS poszukuje wykwalifikowanych MURARZY - projekt do konca III kwartalu
  • Miejsce pracy:
    Bekkestua
  • Opis stanowiska:
    - różne prace murarskie
  • Wymagania:
    - udokumentowane doswiadczenie jako murarz
    - świadectwo zawodowe,
    - udokumentowane doświadczenie może zrekompensować brak wykształcenia kierunkowego
  • Oferujemy:
    - wynagrodzenie 255,- nok/h
    - pokrycie kosztow dojazdu
    - ubrania
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Jesli:
    - jesteś elastyczny, punktualny i odpowiedzialny
    - ważna jest dla Ciebie jakość wykonanej pracy
    - zależy Ci ma miłym środowisku pracy
    - potrafisz pracować samodzielnie, jak również w zespole

    To praca dla Ciebie :-)

    Bardzo proszę wysyłać CV lub zadzwonic.

    Osoba do kontaktu: Beata
    mail: bbp@sonar.no
    tel.: 0047 969 42 774

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
00X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 45