Pracownicy budowlani na projekt długoterminowy

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   25-01-2022 07:14   |  Numer ogłoszenia: 99832
  • Stanowisko:Pracownik budowlany

Poszukujemy pracowników ogólnobudowlanych na dlugoterminowy projekt (2-3 lata)

Oferujemy:

- Umowa o pracę - na stałe

- Ubezpieczenie

- Zakwaterowanie - jeśli potrzebne

- Transport na projekt

- Pomoc przy załatwieniu potrzebnych dokumentów(D-nr, karta podatkowa, pozwolenie na pobyt i pracę)

  • Miejsce pracy:
    Oslo i okolice
  • Opis stanowiska:
    Pracownik ogólnobudowlany.
    Wykonujemy - konstrukcje drewniane i metalowe, montaż płyt K/G, szpachlowanie , malowanie ,podłogi drewniane i laminowane, kafelkowanie.
  • Wymagania:
    Umiejętności do wykonywania w/w prac.
    Mile widziane ;
    - wykształcenie w zawodzie
    - doświadczenie w Norwegii lub w Polsce
    - znajomość języka norweskiego lub angielskiego w stopniu
    komunikatywnym.
    - Prawo jazdy Kat B.
  • Oferujemy:
    Praca w 3-osobowych ekipach.
    Każdy zespół otrzymuje wyposażony w narzędzia samochód.
    Odzież roboczą i środki ochrony osobistej.
    Przeszkolenie zawodowe dla osób bez doświadczenia.
    Stawki wynagrodzenia negocjowane indywidualnie.