Pracownik biura w firmie budowlanej

Oslo, okręg miasta  |   20-01-2023 15:27   |  Numer ogłoszenia: 101799
  • Stanowisko:Pracownik biura
  • Branża:Administracja

Poszukujemy osoby na stale do biura w firmie budowlanej.

Firma jest duza i zatrudnia kolo 85 osob. Firma jest norweska, ale jest zatrudnionych duzo pracownikow z polski.

  • Miejsce pracy:
    Oslo, Alnabru
  • Opis stanowiska:
    Ogolna administracja, np: rejestracja godzin, zamowienia, grafik, pomoc pracownikom w papierach, Hms, itd
    Godziny pracy - 8-16 lub 9-17, po okresie przyuczenia mozliwe sa 2 dni pracy zdalnie
  • Wymagania:
    Bardzo dobry jezyk norweski i polski.
    Doswiadczenie w administracji
    Podkreslam ze jezyk norweski jest bardzo wazny - jezyk angielski nie jest wymagany.
    Osoba mila i pomocna
  • Oferujemy:
    Zatrudnienie na stale w stabilnej duze firmie
    Dobre wynagordzenie
    Dobra i luzna atmosfere w pracy
    Godziny fleksibilne
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Prosze wyslac zglosznia z cv do magdalena@pecus.no