PRACOWNIK BUDOWLANY; NORWEGIA

Cała Norwegia  |   21-09-2017 15:33   |  Numer ogłoszenia: 78377
  • Stanowisko:Pracownik budowlany
Od 1994 r. Stan shipping Agency Ltd. rekrutuje i pośredniczy w zatrudnianiu pracowników wszystkich sektorów przemysłu. Posiadamy ciekawe oferty pracy dla szerokiej grupy specjalistów z różnych branż.

  • Miejsce pracy:
    cała Norwegia
  • Opis stanowiska:
    W chwili obecnej dla naszego norweskiego klienta poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy w sektorze budowlanym  na stanowiskach : DEKARZ- BLACHARZ / HYDRAULIK BUDOWLANY/ MONTER/KONSERWATOR INSTALACJI WENTYLACYJNYCH/ STOLARZ BUDOWLANY
  • Wymagania:
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Doświadczenie w Norwegii będzie dodatkowym atutem
    • Język angielski mile widziany
  • Oferujemy:
    • Zatrudnienie bezpośrednio u norweskiego pracodawcy
    • Stawka godzinowa 185,5 nok brutto/h
    • Zakwaterowanie, wyżywienie oraz transport we własnym zakresie(firma pomaga w znalezieniu zakwaterowania)
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV w j. angielskim(z dopiskiem stanowiska) na adres: ml@stanship.com.pl