Pracownik sklepu KIWI

Oferty pracy w Norwegii

Oslo, okręg miasta»Oslo 03-02-2015 13:05 Numer ogłoszenia: 6444 Wyświetleń: 4417
Stanowisko: Pracownik sklepu
Sieć sklepów KIWI poszukuje chętnych do pracy na pół etatu w sklepie w Oslo.

Zadania:
  • sprzedaż przy kasie,
  • obsługa klienta,
  • rozlokowywanie towarów,
  • prace organizacyjne.

Cechy/kwalifikacje:

  • ukończone 18 lat,
  • punktualność,
  • szczerość,
  • nastawienie na serwis,
  • uporządkowanie,
  • pozytywne usposobienie.

Podobne doświadczenie mile widziane, ale nie jest warunkiem koniecznym do zdobycia pracy.

Oferujemy:

  • przeszkolenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w przyjaznym środowisku.