Praca dla Malarzy/Maler

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   13-03-2024 19:36   |  Numer ogłoszenia: 100980
  • Stanowisko:Malarz
Poszukujemy doświadczonych oraz samodzielnych malarzy, którzy potrafią pracować samodzielnie  lub wchodzić w skład jednego z naszych zespołów.
Praca na projektach w Oslo. START ZARAZ PO Świętach Wielkanocnych
  • Miejsce pracy:
    Oslo
  • Opis stanowiska:
    Prace zewnętrzne związane z malowaniem elewacji z drewna.
    Praca na wysokości na rusztowaniach ew na lifcie
  • Wymagania:
    • Certyfikat fagbrev jako malarz
    • Doświadczenie min. 3 lat może zrekompensować brak certyfikatu
    • Doświadczenie w pracach malarskich
    • Umiejętność pracy samodzielnej oraz
    w zespole
    • Referencje z poprzednich prac
    • Prawo jazdy B atutem ale nie wymagane • Angielski lub norweski mile widziany
  • Oferujemy:
    • Wynagrodzenie w/g tabeli w zależności od doświadczenia zawodowego oraz poziomu znajomości języka.
    • Uporządkowane warunki pracy.
    • Zapewniamy Kursy i szkolenia dla utrzymania aktualnośći zawodowej
    • Legalne zatrudnienie
    •Ubrania robocze oraz wszelkie
    niezbedne narzędzia do pracy
    umowę o pracę na warunach norweskich (pełny etat),
    ubezpieczenie zdrowotne
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Rozpoczęcie projektu zaraz po Świętach Wielkanocnych
    Osoby zainteresowane proszę o przesłanie wiadomości email z CV na adres: peter@pkbyggservice.no
    Ewentualnie w razie pytan kontakt pod nr 96864729