Stolarz oraz cieśla konstrukcyjny.

Cała Norwegia  |   12-04-2019 09:56   |  Numer ogłoszenia: 88981
  • Stanowisko:Stolarz / Cieśla konstrukcyjny
Poszukujemy utalentowanych fachowców z doświadczeniem w zawodzie cieśla - stolarz którzy chcieli by dołączyć do naszych ekip w Oslo.

  • Miejsce pracy:
    Oslo, Bergen, Stavanger
  • Opis stanowiska:
    - Wszystkie aspekty stolarki oraz ciesielki.
    - Budowa komów szkieletowych
    - Konstrukcje drewniane oraz aluminiowe
    - Montaż drzwi i okien
    - Parkiety
    - Listwowanie
  • Wymagania:
    -Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym ewentualnie komunikatywna znajomość jednego z języków skadnynawskich.
    -Udokumentowane doświadczenie na stanowisku.
    -Znajomość norm budowlanych w Norwegii.
  • Oferujemy:
    -Atrakcyjne warunki pracy oraz wynagrodzenia
    -Zróżnicowane oraz ciekawe zadania
    -Polskojęzyczny konsultant w trakcie zlecenia który zawsze odbierze telefon a jak nie to oddzwoni za pare minut.