Praca sezonowa dla doswiadczonego stolarza/ciesli od 01.06-15.10.2021

Viken  |   29-04-2021 14:02   |  Numer ogłoszenia: 78340
  • Stanowisko:Stolarz / Cieśla
Firma Østheim Montasje AS prowadzi prace budowlane, stolarskie i malarskie, a takze zespoly wyspecjalizowane w wielu dziedzinach. Zatrudnia około 100 budowlancow i monterow. Siedziba firmy znajduje sie w Kjeller z oddzialem w Drammen. Mamy dział konstrukcyjny wykonujący prace stolarskie i betonowe, a także dział montażu, który instaluje meble kuchenne oraz wyposazenie sklepowe i magazynowe, szyldy i różne elementy elewacyjne.
  • Miejsce pracy:
    Norefjell
  • Opis stanowiska:
    Poszukujemy stolarzy / cieśli gotowych do podjęcia pracy sezonowej od 1 czerwca do 15 pazdziernika.
    Praca bedzie polegala na zewnetrznej renowacji dachow i elewacji.
  • Wymagania:
    Dotychczasowe doswiadczenie w branzy budowlanej albo odpowiednie branzowe wyksztalcenie. Preferujemy kandydatów posiadających dobra znajomosc języka norweskiego i angielskiego, nie wykluczamy osob mowiacych jedynie w jezyku polskim.
  • Oferujemy:
    Dobre wynagrodzenie, diety oraz bezplatne zakwaterowanie.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Cv prosimy wysylac na adres jobbsoknad-m@oestheim.no