Stolarze i pomocnicy poszukiwani na projekt w Førde!

Vestland, Førde  |   12-01-2022 15:10   |  Numer ogłoszenia: 99730
  • Stanowisko:Stolarz, pomocnik

Hawken poszukuje niezależnych stolarzy i pracowników pomocniczych na stałe stanowiska w Førde.
Jeśli szukasz nowych wyzwań i ekscytującego dnia pracy, skontaktuj się z nami.

  • Miejsce pracy:
    Førde
  • Opis stanowiska:
    Różnorodne zadania pracy w zawodzie stolarza.
  • Wymagania:
    Wyksztalcenie zawodowe.
    Szerokie i odpowiednie doświadczenie może zrekompensować brak wyksztalcenia w zawodzie.
    Wszechstronne doświadczenie stolarskie, od nowego budownictwa po renowację/wykonczeniowke.
    Umiejetnosc pracy w zespole.
    Znajomosc języka norweskiego lub angielskiego.

    Cechy osobiste:

    Dobra etyka pracy.
    Niezależnosc i dokładnosc.
    Uporządkowane.
    Dobre rozumienie techniczne.
    Efektywnosc i umiejetnosc szukania rozwiazan.
  • Oferujemy:
    Atrakcyjne warunki, wynagrodzenie i dlugie kontrakty.
    Stałe stanowisko / umowa o pracę w Hawken
    Miłe środowisko pracy
    Narzędzia lub dodatek na narzędzia
    Zróżnicowane dni pracy.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Skontaktuj sie z Frode Hauge (kontakt w jezyku angielskimlub norweskim)
    Aplikacje i CV prosze wysylac w jezyku angielskim lub norweskim.
    frode.hauge@hawken.no
    + 47 97978697