Wulkanizator/ Monter opon - Norwegia.

Cała Norwegia  |   26-01-2021 10:35   |  Numer ogłoszenia: 95907
  • Stanowisko:Wulkanizator
  • Branża:Praca warsztatowa

Dla naszego norweskiego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Wulkanizator

miejsce pracy: Norwegia: Oslo i okolice. Bergen. Stavanger

Sezonowa wymiana oraz naprawa opon samochodów osobowych w autoryzowanych sieciach wulkanizacyjnych oraz specjalistycznych warsztatach wulkanizacyjnych

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: biuro@cba-eu.com

CBR – Cross Border Recruitment Sp. z o.o.

Plac Rodła 8
70-419 Szczecin

www.eucbr.pl

+48 784 495 047 (Pn-Pt 8.00-16.00)

  • Miejsce pracy:
    Oslo, Bergen, Stavanger oraz inne
  • Opis stanowiska:
    Wywarzanie, wymiana opon zimowych na letnie.
    Dostępne terminy rozpoczęcia:

    22.03.2021
    29.03.2021 oraz
    06.04.2021

    Mile widziane zgłoszenia osób znajdujących się już w Norwegii.
    Osoby przyjeżdżające z Polski muszą przejść 10-cio dniową kwarantannę w Norwegii (zakwaterowanie na czas kwarantanny darmowe).
  • Wymagania:
    - Doświadczenie w zawodzie wulkanizatora,
    - Prawo jazdy kat. B
    - Przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Oferujemy:
    Każdy wulkanizator otrzymuje darmowo niezbędny do pracy sprzęt, strój roboczy oraz buty,

    Pomagamy w organizacji zakwaterowania na czas pracy w Norwegii
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Oferujemy:

    - Wynagrodzenie: 180-190 nok/h brutto.
    - Wypłaty tygodniowe
    - Zatrudnienie na norweskich warunkach
    Praca od poniedziałku do piątku (37, 5 godziny tygodniowo z nadgodzinami płatnymi +50% oraz +100%).

    Kontrakt przewidujemy na okres od 1,5 do 2 miesięcy

    Prosimy o załączenie do CV klauzuli:

    “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 Roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. Z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Zobacz więcej zdjęć