Wulkanizator/ Norwegia

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   09-05-2020 21:59   |  Numer ogłoszenia: 94672
  • Stanowisko:Wulkanizator
  • Branża:Inne

Dla naszego norweskiego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Wulkanizator

miejsce pracy: Norwegia: Oslo i okolice

  • Miejsce pracy:
    Oslo
  • Opis stanowiska:
    Sezonowa wymiana oraz naprawa opon samochodów osobowych w autoryzowanych sieciach wulkanizacyjnych oraz autoryzowanych warsztatach samochodowych
  • Wymagania:
    Wymagania:

    - Doświadczenie w zawodzie wulkanizatora,
    - Prawo jazdy kat. B
    - Przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    - Wynagrodzenie: 180-185 nok/h brutto.
    - Wypłata przelewana raz w tygodniu na wskazane konto
    - Zatrudnienie na norweskich warunkach
  • Oferujemy:
    Praca od poniedziałku do piątku (37, 5 godziny tygodniowo z nadgodzinami płatnymi +50% oraz +100%).

    Kontrakt przewidujemy na okres od 1,5 do 2 miesięcy

    Każdy wulkanizator otrzymuje darmowo niezbędny do pracy sprzęt, strój roboczy oraz buty,

    Pomagamy w organizacji zakwaterowania na czas pracy w Norwegii
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Czekamy na Twoją aplikację! Możesz to zrobić również przez nasza stronę na Facebooku

    Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: biuro@cba-eu.com

    CBR – Cross Border Recruitment Sp. z o.o.

    Plac Rodła 8
    70-419 Szczecin

    www.eucbr.pl

    +48 886 680 276 (Pn-Pt 8.00-16.00)

    Prosimy o załączenie do CV klauzuli:

    “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 Roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. Z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”