Zatrudnimy Betoniarzy/ Zbrojarzy

Oslo, okręg miasta  |   24-04-2019 14:27   |  Numer ogłoszenia: 78341
  • Stanowisko:Betoniarz/ Zbrojarz/ Cieśla szalunkowy
Østheim Montasje AS prowadzi prace budowlane, stolarskie, betonowe i malarskie. W tej chwili zatrudniamy okolo 80 budowlancow i monterow. Nasza firma znajduje sie w Fjellhamar, ale pracujemy w rożych częściach Oslo i Akershus, a także Buskerud. W zwiazku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy nowych wykwalifikowanych pracowników.
  • Miejsce pracy:
    Bærum, Lørenskog, Oslo
  • Opis stanowiska:
    Poszukujemy wykwalifikowanych betoniarzy/zbrojarzy gotowych do podjecia pracy
  • Wymagania:
    Dotychczasowe doswiadczenie w branzy budowlanej na podobnym stanowisku albo odpowiednie branzowe wyksztalcenie. Doswiadczenie ze Skandynawii bedzie dodatkowym atutem.
    Preferujemy kandydatów posiadających dobra znajomosc języka norweskiego i angielskiego, nie wykluczamy osob mowiacych jedynie w jezyku polskim.
  • Oferujemy:
    Oferujemy konkurencyjne warunki oraz przyjemne srodowisko pracy.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Cv prosimy wysylac na adres jobbsoknad-m@oestheim.no