zatrudnimy foremanów w branży izolacji przemysłowych

Rogaland, Sandnes  |   18-01-2021 08:35   |  Numer ogłoszenia: 97070
  • Stanowisko:Foreman - montaż izolacji przemysłowych
  • Branża:Przemysł stoczniowy
Poszukujemy osób do sprawowania funkcji foreman na projekty realizowane w stoczniach norweskich ( Egersund, Stord, Rosenberg). Chodzi prace montażowe izolacji przemysłowych. Mile widziane osoby znające system MIPS, posiadające certyfikat FROSIO III ( izolacja ).
  • Miejsce pracy:
    Stord
  • Opis stanowiska:
    Dystrybucja job packs ( zakresy robót) podległym pracownikom, zamawianie materiału, ocena stanu zaawansowania robót, ocena jakości wykonania montażu, przekazywanie podległym pracownikom odcinków rurociągów pod montaż izolacji.
  • Wymagania:
    Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub norweskiego, umiejętność czytania rysunków izometrycznych, kierowania podległymi pracownikami, doświadczenie w branży izolacyjnej min 5 lat.
  • Oferujemy:
    Gwarantujemy atrakcyjne stawki, bezpłatne zakwaterowanie, wyżywienie i przeloty do / z Polski, pracę w przyjaznym środowisku, rozwój zawodowy