ZATRUDNIMY PRACOWNIKÓW BUDOWLANYCH I PŁYTKARZY DO REMONTÓW ŁAZIENEK

Viken  |   14-03-2024 13:10   |  Numer ogłoszenia: 85878
  • Stanowisko:Pracownik budowlany, płytkarz
Norweska firma założona w 2009 roku poszukuje doświadczonych pracowników ogólnobudowlanych i PŁYTKARZY do remontów łazienek.
  • Miejsce pracy:
    Moss i okolice
  • Opis stanowiska:
    1. Pracownik budowlany
    - stolarz
    - malarz

    2. Murarz, płytkarz
  • Wymagania:
    Ogłoszenie skierowane głównie do osób przebywających i zamieszkałych aktualnie w Norwegii ( Najlepiej Moss i okolice). Prawo jazdy kat.B . Firma nie zapewnia mieszkania dla pracownikow.
    Znajomość języka norweskiego lub angielskiego (w stopniu komunikatywnym).
    Doświadczenie zdobyte w Norwegii w branży budowlanej,remontowej (minimum 1 rok)
    Norweski numer personalny lub D numer.
    Konto w Banku,

    Tylko poważne oferty!!!!
  • Oferujemy:
    Norweską umowe o prace ze wszystkimi świadczeniami.
    Dobre zarobki. Dodatek za nadgodziny lub dni wolne.
    Pełne ubezpieczenie. Składki emerytalne. Dojazd do pracy. Prace w zgranej ekipie i uczciwej atmosferze.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Cechy charakteru
    - uczciwość
    - rzetelność
    - punktualność
    - umiejętność pracy w zespole

    CV proszę kierować na adres:
    handymanmariusz@gmail.com lub
    post@handymanmariusz.no

    Kontakt telefoniczny : 96837206

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
96X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 9673