Zbrojarz - Cieśla szalunkowy / We Can Do It / Szwecja

Szwecja  |   11-09-2020 07:43   |  Numer ogłoszenia: 96008
  • Stanowisko:Zbrojarz - Cieśla szalunkowy
  • Branża:Budownictwo

WE CAN DO HR Sp z o.o.

WE CAN DO HR jest profesjonalną agencją pośrednictwa pracy prężnie działającą na rynku europejskim - w szczególności w krajach Skandynawii.
Dzięki specjalizacji w sektorze budowlanym i stałej, wieloletniej współpracy z największymi przedsiębiorcami w Europie proponujemy doskonałe oferty pracy dla specjalistów budowlanych, wykończeniowych, remontowych i produkcyjnych.

Przez cały rok prowadzimy rekrutacje stałe, zapewniamy też atrakcyjną prace sezonową i tymczasową gwarantując przy tym pełną obsługę kadrową.

Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze podmiotów gospodarczych prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11686.

Kontakt:
praca@wecandoit.pl
531300988

  • Miejsce pracy:
    Szwecja, Sztokholm
  • Opis stanowiska:
    - prace zbrojarskie i ciesielskie przy projekcie biurowca.
  • Wymagania:
    - doświadczenie zawodowe zbrojarskie oraz ciesielskie (Peri/Doka),
    - znajomość rysunku technicznego,
    - dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego,
    - uczciwość i rzetelność.
  • Oferujemy:
    - bardzo atrakcyjne wynagrodzenie do 204 SEK/h,
    - zatrudnienie w oparciu o kontrakt,
    - zakwaterowanie,
    - narzędzia i odzież roboczą,
    - opiekę koordynatora.

    Oferujemy pracę tymczasową bez dodatkowych kosztów.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
    Administratorem danych jest We Can Do HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni 81-350, Plac Kaszubski 8. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i usunięcia. Dane będą przechowywane przez okres 10 lat, po tym okresie zostaną zniszczone. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca
    1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.
    Przesłanie aplikacji na powyższe ogłoszenie jest równoznaczne z zapoznaniem się z klauzulą i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych.