Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
reklama | kup tutaj »

Forum Norwegia

Napisz Obserwowane wątki
Od redakcji

Norweska młodzież to mali przestępcy? Fakty mówią same za siebie

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Norweska młodzież to mali przestępcy? Fakty mówią same za siebie

Joanna Kuchnicka Joanna Kuchnicka 5 minut temu

Niezainteresowany napisał: Niezainteresowany, ale wszedzie go pelno. Niezainteresowany napisał: Rosnie w sile nastoletnie bandystwo w Norge. ...

Od redakcji

Norwegia uznaje niepodległość Palestyny. Izrael zareagował błyskawicznie

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Norwegia uznaje niepodległość Palestyny. Izrael zareagował błyskawicznie

Adam Kamysz Adam Kamysz 5 godzin temu

Tym samym premier Jonas Gahr Støre przyznał się , że popiera terroryzm , Hamas tryumfuje, o to w tym wszystkim chodziło aby mordowanie dzieci w kołyskach , ...

Od redakcji

Korona norweska najsilniejsza od marca. Którą ścieżką podąży waluta?

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Korona norweska najsilniejsza od marca. Którą ścieżką podąży waluta?

noregg noregg 6 godzin temu

Martin19 To Ty bogacz jestes? Na Twoim miejscu dopiero bym sie odezwal jak 6G przekroczysz bo tak to sie tylko osmieszasz.

Angelika Mojak
Angelika Mojak 01-04-2021 09:51 1827 2

Dom na wsi czy mieszkanie w mieście

Co jest lepsze dla rodziny z dziećmi?

orime orime 13 godzin temu

Z rodzicami mieszkałam w bloku z wielkiej płyty na 46m, z mężem mieliśmy ważne mieszkanie o powierzchni 34m. Na tyle fajny był układ, ze i rodzice gdy nas ...

Od redakcji

Kolejny energetyczny kryzys w Norwegii? Poziom wody na północy dramatycznie niski

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Kolejny energetyczny kryzys w Norwegii? Poziom wody na północy dramatycznie niski

Grom Boga Grom Boga 20 godzin temu

Kiedy 18 lat temu przybyłem do Norwegii to światła w domach ,sklepach , urzędach wszędzie się paliły 24h to samo latarnie na ulicach że o jupiterach nie ...

Od redakcji

Tajemnica norweskiego kabla. „Ważne, by nie wykluczać celowego działania Rosjan”

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Tajemnica norweskiego kabla. „Ważne, by nie wykluczać celowego działania Rosjan”

butterfly :)) butterfly :)) 1 dzień temu

Ach ten kabel! To pan Janek opchnal na skupie zlomu razem z puszkami

Od redakcji

„Kryzys jajeczny” w Norwegii trwa. Kraj fiordów na import jajek wydał już 27 milionów koron

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu „Kryzys jajeczny” w Norwegii trwa. Kraj fiordów na import jajek wydał już 27 milionów koron

Z Norwegii Z Norwegii 1 dzień temu

Braki towarów jak za komuny a podobno najbogatszy kraj świata haha

Więcej postów
Norsk Forum Tematy Odpowiedzi Ostatni post
Nie ma nowych postów 38 367
przez noregg | 04-05-2024 03:01 Pokaż najpierw ostatnie posty
Nie ma nowych postów 49 129
przez kamilpiotr | 27-04-2023 09:18 Pokaż najpierw ostatnie posty

Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok