Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

poezja - Norwegia

Czytali temat:
anna js iksiński igrek Joanna Kuchnicka mart enty boj fra oszlo Lucyna Flor (1869 niezalogowanych)
10 Postów

(Gaga52)
Wiking
Niby tak samo.../

a jednak inaczej
te same widoki
i tak sobie patrzę
coraz cichsze kroki
puste autobusy
w sklepach nie ma mąki
nie dali! - tyfusy!
cukru pudru nie ma
drożdże wykupili...
a może to ściema
byśmy w strachu żyli?...
ręce myję z musu
nawet gdy się czeszę
no i spirytusem
odkażam - nie grzeszę
odkażać należy
WHO radzili
a więc aby przeżyć
też pić trzeba mili
by zabić wirusa
bo się człowiek boi
więc trzeba "tyfusa"
procentem napoić
gdy zaczniesz od rana
cały się odkażać
strach minie kochany
przepisy trza wdrażać!
wieczorem "gotowy"
pójdziesz lekki spać
"wirus?... - ee...no co wy"!
"a niech !...- jego mać"!

G.Bajer
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...proponuje założyć grupę na fejsie...poezja zwłaszcza tych lotów zawsze się przyda..a i nie będziesz musiała wchodzić tu na forum,gdzie o zadumę trudno...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(Gaga52)
Wiking
na fb są moje wiersze od lat. Na portalach poetyckich również.Wydałam wiele tomików i jestem gościem w polskich szkołach . Chciałam tutaj wnieść nieco "świeżego" oddechu od spraw obecnie trudnych - sytuacji ,kiedy wirus zabiera chęć do życia. J... nieco rozrywki.Jeśli to komukolwiek przeszkadza...- to sorry...-chciałam dobrze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...jeżeli traktujesz to jako hobby to w porządku...widzę też ,że nie szukasz poklasku,bo brak jakichkolwiek plusów...ode mnie jeden na zachęte,prosze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(Gaga52)
Wiking
Nie szukam poklasku ani nie jest to formą absolutnie zarobku - po prostu moje tomiki rozdaję uczniom na spotkaniach autorskich w szkołach ,czy dla znajomych i przyjaciół...Ja po prostu chcę przekazać,co mi w duszy gra...moje tęsknoty .itd. Dziękuję za zrozumienie.Pozdrawiam...- a czy tu coś wstawię jeszcze...Zastanowię się.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok