Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

Naprawa Roweru - Norwegia

Czytali temat:
Aleksander Reis Jedrekk25 (1474 niezalogowanych)
27 Postów
Katarzyna Katarzyna
(KatarzynaKasiaKatarzyna)
Wiking
jestem w Stavanger od niedawna, ostatnio przytachałam bezdomny rower, ktory wygląda całkien nieźle ale wymaga drobnych napraw, jest trochę przyrdzewiały ( stał dlugo na zewnątrz ) i nie mm łańcucha, uchwyt od prawej przerzutki jest ułamany.
Gdzie mogłabym rower naprawić za rozsądną cenę,?Może ktoś z Polaków w okolicy naprawia?

Z góry Dzięki
Kasia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
Catarina napisał:
jestem w Stavanger od niedawna, ostatnio przytachałam bezdomny rower, ktory wygląda całkien nieźle ale wymaga drobnych napraw, jest trochę przyrdzewiały ( stał dlugo na zewnątrz ) i nie mm łańcucha, uchwyt od prawej przerzutki jest ułamany.
Gdzie mogłabym rower naprawić za rozsądną cenę,?Może ktoś z Polaków w okolicy naprawia?

Z góry Dzięki
Kasia


Ty tak na poważnie?
W biltemie kupisz rower za 799kr
A tak to se sama problemy na głowę sciagasz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
Katarzyna Katarzyna
(KatarzynaKasiaKatarzyna)
Wiking
problemy? tzn?
czyli nie opłaca się naprawiać roweru w norwegii?
dla mnie to dziwny kraj i wszystko mnie jeszcze dziwi..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
A no ze ten rower jakiegoś tego właściciela ma!
Czyli np Politi widząc ciebie przygarniajaca taki rower moze posadzić cię o kradzież
Naprawia sie tu rowery ale takie tylko których cena zaczyna sie powyżej 5000kr
Sam czas poświęcony na naprawę " twojego " roweru to ok godzina plus części.
Serwis wystawi fakturę na ok. 1000kr
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
jesli nikt sie nie zglosi po KRADZIONY ROWER to w kazdym sportowym w ktorym sa rowery, oddajesz rower i oni naprawiaja.... ustalasz gorna granice naprawy... np. 500.... rok temu w sporthuset bylo 300 plus koszt materialow. te 300 to ogledzny i 30 minutowa wymiana czeci.....

a tak na marginesie:
to ze lezy - nie oznacza ze mozna sobie brac!!!!!! kilka lat temu zapomnialem zamknac bagaznika po przyjezdzie z PL i auto stalo dwa dni, ale otwarte, z otwarta klapa bagaznika i paroma rzeczami w srodku.... nazjezdzalo sie sku*wysynstwa i kazdego mozliwego pedalstwa ostatnimi czasy - w zeszla zime kto mi zaje*al lopatke do sniegu. tablczka >privat parkering< a w zaspe obk wbita mala lopatka.... nawet do takich rzeczy juz sie przyczepiaja.....skad Wy ku*wa ludzie dojezdzacie????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
Katarzyna Katarzyna
(KatarzynaKasiaKatarzyna)
Wiking
Okej, Zeby było jasno i nie wyszło, że jestem złodziejka rowerów - Rower wziełam za pozwoleniem osoby, u której się znajdował. powiedziano mi, że nie należny do nikogo a że jest w pewnym stopniu nie sprawny nikt go nie używa i mogę go zatrzymać.

wiem, że wszelkie usługi serwisowe w norwegii są bardzo drogie i sie w wiekszości nie oplaca, ale widzialam ze niedawno ogłaszał sie na forum Polak co naprawia rowery, niestety nie odpowiada na moje wiadomości.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -12  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Catarina napisał:
Okej, Zeby było jasno i nie wyszło, że jestem złodziejka rowerów - Rower wziełam za pozwoleniem osoby, u której się znajdował.
HM ....
Jeżeli Nikt się nie zgłosi z Rodaków i też w rozsądnej cenie / w co wątpię / ...
To proponuję się Samej pobawić w serwisanta .
---
Jednak zaznaczam iż same części zamienne też do tanich nie należą nawet te z Biltemy czy też Jula
---
Jak masz trochę wolnego Miejsca i zbywa ci na czasie ... poszukaj w necie Markę tego cykla obejrzyj dokładnie .
Poszukaj w translate.google.no/#no/pl/ jak te części się nazywają się po norwesku , zapisz na kartce i w drogę do sklepu .
Tam jak podasz Nazwę marki i nazwę części , to sami znajdą odpowiedni produkt .
Ja tak się bawiłem w tamtym roku . Satysfakcja Murowana jak po wjechaniu na sporą górę Nic się nie Rozwaliło ...

Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
Katarzyna Katarzyna
(KatarzynaKasiaKatarzyna)
Wiking
też myślałam nad zabawą w naprawę, w końcu to nie jest jakieś chyba skomplikowane?. Czasu sporo mam, a niedługo wybieram się do Polski to i części mogę nabyć w kraju- na pewno będzie dużo taniej. Dzięki za podpowiedź.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Catarina napisał:
też myślałam nad zabawą w naprawę, w końcu to nie jest jakieś chyba skomplikowane?. Czasu sporo mam, a niedługo wybieram się do Polski to i części mogę nabyć w kraju- na pewno będzie dużo taniej. Dzięki za podpowiedź.
NO ... ooo ... !
Widzisz ... ?
---
Miłej i owocnej zabawy ...
Miło Mi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
orime
(orime)
Wiking
Najczęstszą czynnością serwisową jest w moim przypadku czyszczenie napędu. Jak chcesz to zrobić porządnie to warto rozkuć rozkuwaczem łańcuch jeśli nie masz spinki a imbusami rozebrać wózek przerzutki i tarcze korb. W wariancie deluxe serwisu napędu przydaje sie tez sciagacz do korb i klucz do zdejmowania kaset.
Serwisowałem napęd kilkadziesiąt razy, nim dokypiłem z konieczności obcinacz do pancerzy, klucz do supportu lub cienkie klucze płaskie do piast. Dynamometryczny kupiłem bardzo wcześnie, ale to nim akurat urwałem śrubę lewego ramienia korby, bo odrzutowiec akurat przelatywał i zagłuszył kliknięcie
buythis.pl/klucze-dynamometryczne
Podpowiem, ze klucze warto jest sprawdzić sobie na stronie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok