Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

Co zabrac do szpitala???? - Norwegia

92 Posty
Maja00 z
(maja00)
Początkujący
Witam dziewczyny???? Mam takie pytanko pakuje powoli torbę do szpitala niedługo mam termin porodu I tak myślę co zabrać żeby czegoś nie zapomnieć i żeby nie brać zbędnych rzeczy Dla ścisłości to będę rodziła w szpitalu na Ullevalu. Jeśli możecie pomóc z góry dziękuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
510 Postów
Iska |
(iglaczek)
Wyjadacz
Dla maluszka:
Jesli chcesz mozesz zabrac jakies swoje ubranko dla malucha na czas pobytu w szpitalu ale jest to zbedne bo szpital takie rzeczy posiada.
A dobrze wziac smoka dla bobasa
Ale na wyjscie ubranko musisz zabrac
Pampersy sa rowniez dostepne dla malucha w szpitalu z chusteczkami roznie bywa najczesciej nie bo oni uzywaja raczej sciereczek(ktore sa w szppitalu) i myja pupe sama woda.
Jakies kosmetyki dla malucha tez mozesz miec swoje bo roznie bywa.
Dla Ciebie: Najlepiej miec swoja jakas koszule do karmienia albo zwykly dresik ktory mozesz nawet od razu sobie zalozyc po wszystkim. (szpital tez posiada swoje koszule)
wszystkie wklady, podpaski, jednorazowe majtki szpital posiada
Reczniki tez maja ale zawsze lepiej miec swoj recznik.

Czasem dobrze zabrac jak masz swoj laktator, chyba ze akurat bedzie dostepny jakis na odziale elektryczny.

Jakies mascie na pekniete brodawki jak poprosisz rowniez dostaniesz.

Jesli dziecko nie bedzie chcialo lub nie bedziesz miala jeszcze pokarmu to oni karmia dzieci z kubeczka ale w razie co butelki tez maja takie jednorazowe

Wiecej w sumie nie pamietam ... moze ktos cos dopisze


JEDNYM SLOWEM MAJA W SUMIE WSZYSTKO WIEC JAKBYS MIALA SIE SZYBKO ZBIERAC TO NIE MUSISZ MIEC NIC NA POCZATEK TYLKO NA WYJSCIE COS nO I KARTE CIAZY Z BADANIAMI!!

Aaa...APARAT rowniez warto zabrac

Ale normalne tez bedzie ze zabierzesz cala walizke Bo trudno sie zdecydowac i lepiej miec wszystko (ja mialam mala walizke hehe i wszystko maz po kolei wywozil)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
92 Posty
Maja00 z
(maja00)
Początkujący
Bardzo ci dziękuję Ja właśnie chce uniknąć brania zbędnych rzeczy bo wiadomo ze jak się pakuje to ciągle cos sie doklada A szlafrok trzeba miec???? Mam stresa żeby czegoś nie zapomnieć
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
510 Postów
Iska |
(iglaczek)
Wyjadacz
szlafrok mozesz zabrac bo nie ma
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
401 Postów

(gama28)
Wyjadacz
telefon i ładowarke do telefonu, jak sie to ma, to sobie można wszystko załatwic
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
a komputer ? gdzie komputer ? bez komputera , szlafroka i ładowarki rodzić !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...nie

zapomnij

zabrac dziecka...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
anna Anna
(anian)
Wiking
Ja dwa dni temu do domu wrocilam z maluszkiem Tez z Ullevål

Zdecydowanie i przede wszystkim polecam zabrac butelke na wode na porod. Chce sie bardzo pic a z butelki najlatwiej I ogolnie to co lubisz pic. Szpital ma wode i saft, ogolnie proponuja pic rzeczy zawierajace cukier zeby miec energie, moga tez byc jskies energetyczne napoje, o ile nie masz problemow z cisnieniem. Nie wiem jak tam inne rodzace ale mi sie bardzo przydaly..

Polecam tez jakies wygodne ubrania na poruszanie sie po szpitalu, moze byc szlafrok ale ja osoboscie chodzilam w dresie.. najwygodniej.. Kosmetyki polecam zabrac i recznik.. zawsze przyjemniej sie wycierac swoim niz szpitalnym. I ja osobiscie polecam klapki pod prysznic Poza tym wszysko maja..

Dla maluszka ubranka, sciereczki, pieluszki, kolderki maja.. Pupe faktycznie sama woda i jednorazowa sciereczka sie myje, ewentualnie maja jakies specjalne mydelko czy cos tam jesli z domyciem problem Butelki, laktatory.. kubeczki do karmienia itp maja

Aparat, ladowarki.. mysle ze to rzeczy niezbedne. Ja moglam godzinami patrzec i fotografowac maluszka

Pozdrawiam i powodzenia! Przemily personel a do tego ja rodzilam z polska polozna
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
92 Posty
Maja00 z
(maja00)
Początkujący
o to super badzo dziekuje za pomoc zazdroszcze ze masz juz dzidziusia i poród za soba Fajnie jakbym tez na polke trafila
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(nata29)
Wiking
witam ja również rodziłam na ullevalu , i również chodziłam w dresie.. chciałam zabrać szlafrok ale dobrze że tego nie zrobiłam, łazienki są bardzo blisko a jak chciałam gdzieś się póżniej przejść np do bufetu to w dresie.. i dużo kobiet tak chodziło, co do picia to zgodzę się z koleżanką , warto mieć butelkę z wodą , chociaż połozna w razie potrzeby coś przyniesie.. mi dała sok ale bardzooo słodki i klapki pod prysznic ważna sprawa. ja nie zabrałam i żałowałam mąż musiał dowozić..

Ale ogólnie nie musisz dużo brać.. ja dla synka miałam no tylko ubranka na wyjście.. bo wszystko tam było.. a pierwsze kilka godzin zostawili mi go tylko w samym pampersie i owinęli kocykiem

Będzie dobrze maja00 , ja niestety nie trafiłam na polska położną przez cały pobyt.. ale na rosjankę mówiącą po polsku owszem

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok