Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

420 Postów

(optymysta)
Wyjadacz
Krowa napisał:
To ze ty przychodzisz z liczba, ktora nie ma pokrycia w rzeczywistosci to nie znaczy ze ja mam ci udowadniac ze ty popelniasz blad. Ja pytalem o zrodlo a ty odpowiadasz ze periodyk Sorry kochany, ale nic mi to nie mowi.
Faktem jest , moj drogi (albo slonko , jak wolisz) w N. nie ma czegos takiego jak matura. Jest natoniast cos takiego jak \"studiekompetanse\" To osiaga sie sie po zdaniu pewnej liczby przedmiotow w zakresie okreslonej ilosci godzin co daje mozliwosc o staranie sie dostepu do wyzszych studiow. To mozna zrobic w czasie normowanym(/trzy lata) i nie normowanym tzn okolo 100 lat. O ile wiem, ukonczenie w czasie normowanym czy nie normowanym nie determinuje inteligencji tego kto osiaga studiekompetanse. W swoetle tego Twoje stwierdzenie ze 30%40 procent mlodziezy nie zdaje matury nie mowi absolutnie nic.
Faktem natomiast jest ze szkole srednia konczy (w normowanym czasie 5 lat)poniedzy 60 -70 procent. Jest to zle, ale nie jest to najgorzej i tendencje sa wzrostowe.
Wniasek z tego jest jeden , ze dyskutuje z idiota (po mimo ze jestem krowa) i nic z tego nie wyniknie. By baby


Po co ty z nim piszesz Krowo? Duren nie wie co to ciężar dowodu ( onus probandi) to jak dyskusja z koniem. Lepiej zostawić go w spokoju. Tu nawet ostracyzm nie pomoze, on i cysiek są teflonowi- pojęcie wstydu jest im obce.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
nutt napisał:
"russy" jedna wielka sex impreza, kazdy z kazdym gdzie sie da... masakra! mam kolezanke norwezke i to co mi naopowiadala co sie dzieje to masakra jakas... tak, tak... patyki i inne "medale" za sex w lesie itd... w glowie sie nie miesci narod wyzwolony na maxa... chyba az za bardzo... statystycznie nastoletnia dziewczyna w wieku 16-18 lat miala juz okolo 20 partnerow seksualnych. jedno wielkie bydlo niepotrafiace sie zachowac... nie wrzucam wszystkich do jednego worka ale chyba 90% z tych dzieci brakuje samodyscypliny, wstydu, zahamowan, wyobrazni, etyki, szacunku do swojego ciala i do innych ludzi. OBORA!

Przykladem madrej Krowy chce zapytac sie wypowiadajacej o podanie zrodla danych statystycznych w tej kwestii.
Bedac niemloda matka osoby plci zenskiej w wieku lat 17, mam dane z pierwszej reki.
I sa one zupelnie inne.

Z drugiej strony - sex ( bezpieczny ) jest zrodlem radosci i zdrowia. Dla obu plci.
Osoby zdegustowane sexem moga sie modlic o czyste mysli, zachowanie dziewictwa i niepokalane poczecie albo wniebowziecie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
28 Postów
Nati K.
(nutt)
Wiking
Przykladem madrej Krowy chce zapytac sie wypowiadajacej o podanie zrodla danych statystycznych w tej kwestii.
Bedac niemloda matka osoby plci zenskiej w wieku lat 17, mam dane z pierwszej reki.
I sa one zupelnie inne.

Z drugiej strony - sex ( bezpieczny ) jest zrodlem radosci i zdrowia. Dla obu plci.
Osoby zdegustowane sexem moga sie modlic o czyste mysli, zachowanie dziewictwa i niepokalane poczecie albo wniebowziecie.[/quote]


Bardzo chętnie odpowiem na to pytanie mianowicie o ile dobrze pamiętam gdzieś pod koniec marca, początek kwietnia przeczytałam o tym w jednej z norweskich gazet (teraz proszę zacząć myśleć nad publicznym linczem mojej osoby, ponieważ nie jestem w stanie podać tytułu gazety, numeru strony na której zostało to napisane, długości tekstu, liczby wersów, znaków interpunkcyjnych, imienia i nazwiska autora/autorki tekstu i innych jakże ważnych elementów).
1. tekst gazety dotyczył "przecieku" jaki wystąpił w jednej z gmin, w jakiejś szkole (czas na kolejny lincz, ponieważ nie pamiętam ani gminy ani nazwy szkoły ) nagle każdy zszokowany, że to takie rzeczy się dzieją na imprezach, ale o tym w pkt. 3.
2. opisane było, że każda szkoła wymyśla swoje zasady, zadania...
3. ...do których należą m.in. sex z osobą nieznajomą poznaną w internecie, sex z dwiema osobami nieznajomymi poznanymi w internecie, sex z dwoma osobami w tym jedną nieznajomą poznaną w internecie a drugą znajomą - innych konfiguracji co nie miara next... sex w lesie- stad order uśmiechu jakim jest patyk, sex z osobą która nosi mundur (policjant, strażak, ochroniarz, itd...)- tu następny order uśmiechu jakim są kajdanki super sprawa co nie? next... sex oralny na imprezie z jedną lub więcej osób- podkreślam, że na jednej imprezie a imprez jest dużo dużo więcej... pisać można bez końca... więc zacytuję tu siebie ponownie "każdy z każdym gdzie się da" bo to najlepiej opisuje ta całą sytuację, przypuszczam, że żadne wypicie piwa z tamponem w ustach nawet zurzytm nie jest w stanie tego pobić
4. po przeczytaniu tego tekstu rozmawiałam z rodowitymi norwegami... i o zgrozo... potwierdzili wszystko, ba mało tego wręcz uważają, że teraz jest milion razy gorzej niż jak oni byli russami, mają młodsze siostry, braci, lub znajomi mają rodzeństwo i są delikatnie mówiąc zdegustowani tym co się teraz wyprawia, jeden z nich powiedział, że jak będzie mieć córkę to na czas russów wyśle ją do innego kraju, bo na pewno nie powoli na to żeby stało się z nią to co z większością innych dzieci (jak również wspomniałam wcześniej nie wrzucam wszytskich do jednego worka )
5. ocena każdemu pozostaje do osobistych refleksji i obserwacji, ja osobiście za nimi nie przepadam, bo są zwykłymi świniami, którzy myślą, że są panami świata, bo jadąc samochodem obleją wodą ledwo idącą 80-letnią staruszkę- no śmieszne na maxa, boki zrywać, albo dziewczyny maja tym magicznym markerem narysowane "ptaszki" kierujące się w stronę odbytu- jakież to dorosłe, jakież dojrzałe prawda? chociaż... wtedy zdobywca nie musi długo się zastanawiać gdzie atakować, ma wypisane jak i gdzie lubi

a teraz czas start.... linczujemy! kto bardziej?! kto lepiej?!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(Krowa)
Stały Bywalec
Linczowac? kogo?, za co?. Czy Ty nie masz przypadkiem zbyt wygorowanego mniemania o sobie???????. Opisujac sytuacje w jednej szkole, wydaje Ci sie ze argumentujesz. Jako kryterium oceny innych uyzwasz "swinia", "nie swinia". Jezeli na podstawie zaslyszanych "russekrav" z jednej szkoly wnioskujesz teze o tym ze dziewczyny pomiedzy 16-18 lat mialy juz po 20 partnerow seksualnych, to nie dziw sie ze nikt nie bedzie Ciebie linczowal, a juz najmniej bral na powaznie Co najwyzej mozesz wzbudzic uczucie poblazania.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
28 Postów
Nati K.
(nutt)
Wiking
Krowa napisał:
[quote]Linczowac? kogo?, za co?. Czy Ty nie masz przypadkiem zbyt wygorowanego mniemania o sobie???????. Opisujac sytuacje w jednej szkole, wydaje Ci sie ze argumentujesz. Jako kryterium oceny innych uyzwasz \"swinia\", \"nie swinia\". Jezeli na podstawie zaslyszanych \"russekrav\" z jednej szkoly wnioskujesz teze o tym ze dziewczyny pomiedzy 16-18 lat mialy juz po 20 partnerow seksualnych, to nie dziw sie ze nikt nie bedzie Ciebie linczowal, a juz najmniej bral na powaznie Co najwyzej mozesz wzbudzic uczucie poblazania.

Linczowanie ludzi na forum publicznym za wyrazenie swojej opinii jest tutaj na porzadku dziennym i przypadkiem nie mam zbyt wygorowanego mniemania o sobie opisalam sytuacje tej jednej ze szkol bo tylko o niej przeczytalam w tej gazecie, jakbys doczytala uwaznie to wiedzialabys ze napisalam ze rozmawialam z rodowitymi norwegami z roznych stron tego kraju i oni potwierdzili ze cos takiego sie dzieje (nie tylko w szkole opisanej w gazecie ale w kazdej) poza tym kazdy i tak o tym wszystkim wie wiec albo udajesz ze nie wiesz i nie widzisz tych rzeczy albo nie chcesz zauwazac. Fakt uzywajac porównania do świń obraziłam wszystkie świnie bo wiekszosc russow w mej ocenie nie podlega pod zadne kryteria- wiekszosc nie wszyscy! Jakbys umialala-chciala przeczytac ze zrozumieniem to co napisalam byloby latwiej nam sie porozumiec w tej kwestii zyj sobie dalej w swoim wyidealizowanym swiecie, tymczasem ja bede sobie dalej wzbudzac uczucie poblazania jak to nazwalas
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
nutt napisał:
4. po przeczytaniu tego tekstu rozmawiałam z rodowitymi norwegami... i o zgrozo... potwierdzili wszystko, ba mało tego wręcz uważają, że teraz jest milion razy gorzej niż jak oni byli russami, mają młodsze siostry, braci, lub znajomi mają rodzeństwo i są delikatnie mówiąc zdegustowani tym co się teraz wyprawia, jeden z nich powiedział, że jak będzie mieć córkę to na czas russów wyśle ją do innego kraju, bo na pewno nie powoli na to żeby stało się z nią to co z większością innych dzieci (jak również wspomniałam wcześniej nie wrzucam wszytskich do jednego worka )


Ponad sto lat temu bylo 100 mld razy lepiej, za 50 lat nastapi apokalipsa.
I tak mozemy sobie spekulowac bez konca.

Sex u dziewicy budzi trwoge, a u wybranych wierzacych niezdrowy dreszczyk niedozwolonej emocji, a wiele osob ma niezdrowy stosunek do sexu, bez wzgledu na jego fokus.

Jako humaniscie nic co ludzkie nie jest mi obce.
Czasami warto jest pomyslec nad tym, zanim przystapi sie krytykanctwa na dowolny temat.
Zwlaszcza, jezeli swiat jest podzielony na "nich" i na "nas".

Tak na marginesie - dobrowolny sex jest swobodnym wyborem jednostki. Jezeli ktos lubi sex ( zwalszcza dziewczyna / kobieta ) dlaczego stoi to w centrum zainteresowania postronnych osob?
Wielu rodzicow nie dopuszcza do siebie mysli, ze ich np.16-letnie dzieci uprawiaja sex. Lepiej jest porozmawiac o zabezpieczeniu ( helsestasjoner ma bezplatne p-piller i kondomy ), niz wpadac w samouwielbienie pt." moja corka/syn jest polka/polakiem, wiec na pewno poczeka z sexem do slubu.

....Bo u nas w Polsce to wszystko jest inaczej i lepiej.
A w Norwegii to te swinie maja sex w lesie w wieku lat 19 ( russetid ).
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(Krowa)
Stały Bywalec
nutt napisał:
[quote]Krowa napisał:
Linczowac? kogo?, za co?. Czy Ty nie masz przypadkiem zbyt wygorowanego mniemania o sobie???????. Opisujac sytuacje w jednej szkole, wydaje Ci sie ze argumentujesz. Jako kryterium oceny innych uyzwasz \\\"swinia\\\", \\\"nie swinia\\\". Jezeli na podstawie zaslyszanych \\\"russekrav\\\" z jednej szkoly wnioskujesz teze o tym ze dziewczyny pomiedzy 16-18 lat mialy juz po 20 partnerow seksualnych, to nie dziw sie ze nikt nie bedzie Ciebie linczowal, a juz najmniej bral na powaznie Co najwyzej mozesz wzbudzic uczucie poblazania.

Linczowanie ludzi na forum publicznym za wyrazenie swojej opinii jest tutaj na porzadku dziennym i przypadkiem nie mam zbyt wygorowanego mniemania o sobie opisalam sytuacje tej jednej ze szkol bo tylko o niej przeczytalam w tej gazecie, jakbys doczytala uwaznie to wiedzialabys ze napisalam ze rozmawialam z rodowitymi norwegami z roznych stron tego kraju i oni potwierdzili ze cos takiego sie dzieje (nie tylko w szkole opisanej w gazecie ale w kazdej) poza tym kazdy i tak o tym wszystkim wie wiec albo udajesz ze nie wiesz i nie widzisz tych rzeczy albo nie chcesz zauwazac. Fakt uzywajac porównania do świń obraziłam wszystkie świnie bo wiekszosc russow w mej ocenie nie podlega pod zadne kryteria- wiekszosc nie wszyscy! Jakbys umialala-chciala przeczytac ze zrozumieniem to co napisalam byloby latwiej nam sie porozumiec w tej kwestii zyj sobie dalej w swoim wyidealizowanym swiecie, tymczasem ja bede sobie dalej wzbudzac uczucie poblazania jak to nazwalas

W kazdej szkole? Hm ...... ciekawe Uzycie rodzicow z ktorymi rozmawialas jako reprezentatywnej populacji dla wyciagniecia statystycznie istotnego wniosku..... ciekawe, ale malo profesjonalne I rzeczywiscie, mam problem ze zrozumieniem tego co piszesz bo jest to malo logiczne i pelne uprzedzen, zamiast rzeczowych argumentow.
No a poza tym to ja jestem Juzio Krowa, tak Maria Weber jest Carlem. Dowod na to ze wyciagasz wnioski nie znajac faktow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
28 Postów
Nati K.
(nutt)
Wiking
HotLips napisał:
nutt napisał:
4. po przeczytaniu tego tekstu rozmawiałam z rodowitymi norwegami... i o zgrozo... potwierdzili wszystko, ba mało tego wręcz uważają, że teraz jest milion razy gorzej niż jak oni byli russami, mają młodsze siostry, braci, lub znajomi mają rodzeństwo i są delikatnie mówiąc zdegustowani tym co się teraz wyprawia, jeden z nich powiedział, że jak będzie mieć córkę to na czas russów wyśle ją do innego kraju, bo na pewno nie powoli na to żeby stało się z nią to co z większością innych dzieci (jak również wspomniałam wcześniej nie wrzucam wszytskich do jednego worka )


Ponad sto lat temu bylo 100 mld razy lepiej, za 50 lat nastapi apokalipsa.
I tak mozemy sobie spekulowac bez konca.

Sex u dziewicy budzi trwoge, a u wybranych wierzacych niezdrowy dreszczyk niedozwolonej emocji, a wiele osob ma niezdrowy stosunek do sexu, bez wzgledu na jego fokus.

Jako humaniscie nic co ludzkie nie jest mi obce.
Czasami warto jest pomyslec nad tym, zanim przystapi sie krytykanctwa na dowolny temat.
Zwlaszcza, jezeli swiat jest podzielony na \"nich\" i na \"nas\".

Tak na marginesie - dobrowolny sex jest swobodnym wyborem jednostki. Jezeli ktos lubi sex ( zwalszcza dziewczyna / kobieta ) dlaczego stoi to w centrum zainteresowania postronnych osob?
Wielu rodzicow nie dopuszcza do siebie mysli, ze ich np.16-letnie dzieci uprawiaja sex. Lepiej jest porozmawiac o zabezpieczeniu ( helsestasjoner ma bezplatne p-piller i kondomy ), niz wpadac w samouwielbienie pt.\" moja corka/syn jest polka/polakiem, wiec na pewno poczeka z sexem do slubu.

....Bo u nas w Polsce to wszystko jest inaczej i lepiej.
A w Norwegii to te swinie maja sex w lesie w wieku lat 19 ( russetid ).


Po raz kolejny apeluję o czytanie ze zrozumieniem pozwol ze w odpowiedzi do Ciebie odpowiem od razu na post Krowy, bo nie chce mi sie juz dluzej prowadzic jakiejkolwiek konwersacji z osobą nierozumną... Droga Krowo gdybys wlasnie uwaznie przeczytala/przeczytal to co napisalam wiedzialbys/wiedziala ze ani razu nie wspomnialam o tym ze rozmawialam z jakimkolwiek rodzicem na ten temat wiec dobra rada... Najpierw jesli chcemy sie wypowiedziec czy tez odpowiedziec musimy zrozumiec co druga osoba miala do przekazania, lub chociaz postarac sie to zrozumiec ale jesli dla Ciebie jest to nielogiczne to wybacz- nie jest juz zupelnie moim problemem to ze masz dysfunkcje mozgu utrudniajaca Ci jakakolwiek glebsza analize tego tematu. Uzywac pieknych i elokwentnych slow potrafi kazdy nawet debil, co nie znaczy tak jak wladnie w Twoim przypadku ze ma to jakies odzwierciedlenie w inteligencji. Tyle do Ciebie.
Przechodzac do sedna tematu... Tak, kazdy ma wolna wole i moze sobie robic ze swoim cialem co chce, Ciebie moze to nie razic innych jak np mnie razi. Wiara nie ma tu nic do gadania bo znam i ateistow ktorym sie to nie podoba, gruntem rzeczy jest to jakue wartosci mamy wpojone. Mowisz ze nic co ludzkie nie jest Ci obce... I okej, mnie obce jest dawanie dupy na lewo i prawo. I nie zamierzam nikogo umoralniac bo kazdy ma swoje zycie i niech sobie robi co chce, nic mu do tego. Mnie w domu nauczono ze mam sie szanowac i jestem z tego bardzo dumna. Jak przyjechalam do NO 4 lata temu wladnie w tym "russowym" okresie myslalam "jejku... te dziewczyny to jakies meczennice czy co?" Bo z tych patykow na czapkach to mialy prawie utkane korony cierniowe na glowach, po 2latach zycia w niedwiadomosci dlaczego maja tam te patyki poczulam sie zniesmaczona gdy dowiedzialam sie za co te nagrody sa zdobywane... Faktycznie męczennice- musisly sie bardzo nameczyc by zostac nagrodzona sex jest dobry, pod warunkiem ze jest zdrowy i uwierz mi ze absolutnie nie ma tutaj tez znaczenia narodowosc czy to polska czy norweska czy zadna inna, w Polsce tez dziewczynki 13letnie wygladaja powazniej niz ja ale ten material dotyczyl innego tematu, kazdy poeiedzial co wiedzial, jednym sie to podoba drugim nie. I tak, w kazdej szkole... Chybs ze sa w Norwegii szkoly dla dziewic i prawiczkow- to tam nie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
HotLips napisał:A w Norwegii to te swinie maja sex w lesie w wieku lat 19 ( russetid ). Ano właśnie, wszyscy psy wieszają i bzdury piszą, że to dzieci, a przecież wśród norweskich maturzystów, jest naprawdę mało osób, które nie mają skończonej 18.
Gorzej było przed rządową nowelizacją "russ" gdzie te "zabawy" odbywały się po zaliczonej maturze. Wtedy to siem działo, sodomia i gomoria, widziałem zdjęcia z 80.
Teraz to pełna kultura i naprawdę garstka tych russów, jest na ustach publicznych, ponieważ inni, poza ubrankiem, to kują do egzaminów aż huczy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(Krowa)
Stały Bywalec
Hurrrrra !!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem debilem I to prawda, bo w koncu..................czy ktos kiedys widzial madra krowe?
Slusznie mi sie dostalo Czas juz sie przyzwyczaic , ze tutaj to jak nie ma argumentow to atakuje sie osobe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok