Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

reklama | kup tutaj »

Forum Norwegia

Napisz Obserwowane wątki
Migo
Migo
12-05-2014 11:37 4626 11

Trzecia tablica rejestracyjna.

Witam. Posiadam bagażnik rowerowy montowany na hak, który zasłania tablicę rejestracyjną. W Polsce jest za to mandat. Jak to jest w Norwegii? Wystarczy zwykła ...

Jacek Parzych Jacek Parzych 22 minut temu

tbtcars.pl/produkt/norweskietablice-rejestracyjne/ tu możesz zamówić tablice

Od redakcji

Norwegii grozi nowa epidemia. Liczba zakażeń gwałtownie wzrasta

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Norwegii grozi nowa epidemia. Liczba zakażeń gwałtownie wzrasta

F@tality F@tality 1 godzinę temu

A wiec czekamy ma lokdałn…

Od redakcji

Celnicy z gigantyczną konfiskatą. To jedna z największych prób przemytu pieniędzy w Norwegii

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Celnicy z gigantyczną konfiskatą. To jedna z największych prób przemytu pieniędzy w Norwegii

Malgorzata123 Malgorzata123 17 godzin temu

A myślałam, że my jesteśmy przemytnikami, a tu Szwedzi, a to dopiero

Aleksandra Żyrek
Aleksandra Żyrek 20 godzin temu 25

Dziecko za zgodą matki stale sprawującej władzę w pl wyjechało

Pytanie: Dziecko za zgodą matki stale sprawującej władzę w PL wyjechało do Norwegii do ojca, gdzie od listopada 2023 uczęszcza do szkoły. Chłopiec jednak chce ...

Piotrek M.
Piotrek M. 21 godzin temu 23

Pozwolenie na pracę dla osoby niepełnioletnej

Witam wszystkich, z ktoś z Was orientuje się jaka jest procedura ubiegającej się o pozwolenie na pracę w okresie wakacyjnym w Norwegii? Precyzując dokładniej ...

Od redakcji

Eurowizja 2024: Polski zabraknie w finale, ale Norwegia nadal ma szanse. Jak poradzi sobie Gåte?

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Eurowizja 2024: Polski zabraknie w finale, ale Norwegia nadal ma szanse. Jak poradzi sobie Gåte?

Mariusz 1901 Mariusz 1901 21 godzin temu

Nie ma szans

Od redakcji

Kluczowy wskaźnik wzrostu cen spada. To już szósty miesiąc z rzędu

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Kluczowy wskaźnik wzrostu cen spada. To już szósty miesiąc z rzędu

Martin19 Martin19 24 godzin temu

Sułtan zakupy na wekkend za tysiaka ???? Co ty jesz ? Suchy chleb z masłem ??

DUGI DUGI
DUGI DUGI 2 dni temu 78

Auto

Witam szuka auta busa mam trochę części samochodowych i nie tylko chce wywiesc to do sprzedania na zlom i szukam auta mam tarcze hłodnicy aluminium baterie ...

Więcej postów
Norsk Forum Tematy Odpowiedzi Ostatni post
Nie ma nowych postów 38 367
przez noregg | 04-05-2024 03:01 Pokaż najpierw ostatnie posty
Nie ma nowych postów 49 129
przez kamilpiotr | 27-04-2023 09:18 Pokaż najpierw ostatnie posty

Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok