Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

ciuchy - Norwegia

Czytali temat:
Karol Pitek Zbigniew Karpinski Angelika Mojak a w orime (2318 niezalogowanych)
4 Posty

(marknap1)
Wiking
MAM TAKIE PYTANKO.W LIPCU WYJAZD DO NORWEGI.MAMY DWÓJKĘ DZIECI LATA I ROK -MOJE PYTANIE BRZMI NASTĘPUJĄCO.MOŻE TO TROCHĘ GŁUPIE ALE CHCIAŁABYM WIEDZIEĆ JAKICH CIUCHÓW ZABRAĆ NAJWIĘCEJ DLA DZIECIAKÓW.CZY TO MAJĄ BYĆ GRUBE KURTKI ?MOŻE WIĘCEJ CIEPŁYCH BLUZ ?RAJSTOPKI GRUBE CZY ZWYKŁE CIENKIE WYSTARCZĄ ?DO POLSKI ZJEŻDŻAMY DOPIERO ZA ROK WIEC MUSZE SIĘ TROCHĘ PRZYGOTOWAĆ .Z GÓRY DZIĘKUJE ZA ODPOWIEDZ
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
M N
(MareckiMarecki)
Stały Bywalec
To zależy w jaki region jedziesz .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Wojciech Zataj
(DracoMK4)
Wiking
Lepiej coś cieplejszego też wziąść, bo z pogodą może być różnie a wiadomo jak jest z dzieciakami
Ja za tydzień też udeżam na Norge i letnich póki co to nie biorę za dużo, bo takich temperatur jak w Polsce póki co nie ma
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Marknap1 po pierwsze napisz w jaki region jedziesz. Poza tym jeśli będziesz/będziecie pracować, to można kupić na miejscu, ubrania nie są tu drogi proporcjonalnie do zarobków i lepszej jakości, niż w Polsce, poza tym można duuuuużo kupić na wyprzedażach, często za grosze. Jeśli dodatkowo traficie w fajne sąsiedztwo, to może coś dostaniesz po innych dzieciakach. Mi zdarzyło mieszkać się tu w kilku miejscach i za każdym razem dostałam sporo po innych dzieciakach, nigdy tego nie oczekiwałam i nigdy nie prosiłam, po prostu dostałam i stale dostaję, co jest dużą pomocą, jeśli ma się kilkoro dzieci (ja mam troje).
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
58 Postów
Ewa Kasprzyk
(ebkas)
Nowicjusz
Jeżeli już tu będziesz to polecam ciuchy z wełny. Na etykietach musi być napisane ull.
www.janus.no/default.asp?id=111
Ja mieszkam w Bergen i tu bardzo ważne są ciuchy przeciwdeszczowe: Kurtki, kombinezony i kalosze. Wersje zimowe i letnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
orime
(orime)
Wiking
Pracuję w firmie w której biurowych pracowników obowiązuje business dress code(preferowane kolory czarny, granatowy i biały - w elemencie koszuli). W dni wolne od pracy chodzę w jeansach, t-shirt (bluza lub sweter) jak jest ciepło to zakładam sukienki-mieszkam na północy Anglii. Jak z tego poskładać coś minimalistycznego?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
145 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Stały Bywalec
W zasadzie z tego, co piszesz, to nie ma wielkiego dylematu, bo Twoja szafa do pracy i pozapracowa to będą dwa osobne zbiory, ale wydaje mi się, że trochę mało napisałaś o swoich aktywnościach, do których dobrałabyś inne ubrania niż te wymienione. Z Twojego opisu to powiedziałabym, że bardzo prosto jest skonstruować minimalistyczną szafę - 5 białych koszul, 2-3 garnitury, kilka t-shirtów, 2 bluzy, 2 swetry i kilka sukienek (mniej więcej). Voila - mniej niż 20 ubrań i mamy to Pytanie, czy potrzebujesz dodatkowych ubrań np. do aktywności fizycznej, na imprezy czy do teatru. Na wyjście na kawę z koleżanką włożyłabym wówczas np. koszulę z sekcji "pracowej" i sweter z "domowej". I druga sprawa: czy dążysz do stworzenia jakichś kreatywnych kombinacji, chcesz się bawić modą czy po prostu wyglądać schludnie i nie wkładać w to zbyt wiele wysiłku?

Moim zdaniem warto jest zastanowić się równiez nad dodatkami do ubrania westwatches.pl/pl/zegarki-damskie Jak dla mnie podstawą będzie na pewno elegancki zegarek - od siebie polecam zajrzeć osbie do westwatches
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
orime
(orime)
Wiking
Staram się kupować w polskich markach albo z drugiej ręki. Jak długo nie mogę znaleźć tego czego potrzebuję (np. wykracza poza mój budżet - dla przykładu, sukienka z polskiej marki za 300 zł jest dla mnie ok, ale już za 800-900 zł nie), to z lekkim bólem serca kieruję się do sieciówki (np. Medicine).
stylowapoliglotka.pl/klasyczne-i-wygodne-mokasyny-zamszowe/

Buty kupuję zwykle wygodne oraz wykonane z prawdziwej skóry. Jak mokasyny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok