Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
146 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Stały Bywalec
To zależy. Jak cos, małego i prostego to Woocommerce starczy (aczkolwiek zawsze go odradzam bo i tak sensowne wtyczki podnoszą sporo koszty o stabilności na lata nie wspomnę). Presta nowa podobno jest spoko.

Wiadomo, ze im wygodniejszy i szybszy sklep, tym mniej klientów go opuści i więcej klientów zdecyduje się zapoznać z ofertą:
blackdale.eu/tworzenie-sklepow-internetowych/

Z tego też względu polecam kontakt z nimi, zajmują się tworzeniem sklepów online i powinni dobrać najlepsze rozwiązanie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
orime
(orime)
Wiking
A ja powiem coś z własnego doświadczenia, sprzedawałam kiedyś na Amazonie produkt do domu, był to Amazon UK, Niemcy, Hiszpania I Francja. Produkt był w jednej części sprowadzany z Chin a kolejna część z Polski. Produkt musiałam skladac sama w domu a później wysylalam do Amazanu aby tam go przechowywali i wysyłali. Wbrew pozora nie jest to takie łatwe jak w wyobraźni, wszystko kosztuje, chociaż mialam o wiele większy market noż tylko Polska. Samo skladanie towaru zajmowało mi dużo czasu, w domu nie było miejsca aby to trzymać, koszty wysyłki, przechowywania, reklamy, reklamacji, promocji, podatki, itp...do tego produkcja w Polsce jest jednak zdecydowanie sporo droższa niż z Chin nawet liczą z wysyłką i cłem. Radzę to bardzo dobrze przemyśleć, szczególnie kwestie promocji bo bez tego nie istniejesz. Musisz mieć spore zabezpieczenie finansowe na min 6 miesiecy działania firmy.
No i polecam od siebie kontakt z nimi: tactis.pl/kancelaria-prawna-katowice/ Powinni doradzić jak prowadzić finanse.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok