Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

Propozycja pracy oppdrag - Norwegia

Czytali temat:
chris ... mart enty wiewiorek Riggman Wladman Mariusz1993 Paweł Sz j4zz (657 niezalogowanych)
16 Postów
Mariusz1993
(Mariusz1993)
Wiking
Witajcie.
Pracuje w pewnej firmie i jestem jeszcze na okresie probnym ale dostałem propozycję od innej firmy (pośrednik) na lepsze stanowisko i za większe pieniądze. Jednak powiedział że jest to oppdrag. Co to jest? Co to za umowa? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji o tym. Obowiązuje mnie 2 tygodniowy okres wypowiedzenia i chciałbym już je składać żeby przejść do tamtej firmy ale nie za bardzo wiem co to jest ten oppdrag. Bardziej chodzi mi o zabezpieczenie czy na takiej umowie co mi przysługuje? W sensie czy są odprowadzane wszystkie składki i czy jest jakiś okres wypowiedzenia? Umowy jeszcze nie dostałem bo jeszcze się zastanawiam nad przejściem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
442 Posty
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
Oppdrag to w wolnym tlumaczeniu zlecenie. Posredniaki czyli agencje czesto neca pracownikow zwlaszcza tych co maja stale umowy tymi zleceniami gdzie najczesciej jest wieksza pensja tylko jest bardzo duze ALE. Polega na tym ze pomimo zlecenia moga Cie z dnia na dzien wywalic bez zadnego okresu wypowiedzenia bo np sie nie spodobalej lub cokolwiek. Kij ma 2 konce gdzie Ty tez mozesz im powiedziec sajonara kiedy tylko chcesz bo nie ma ZADNEGO okresu wypowiedzenia. Masa polakow e norwegii jak i ja pracowalo w agencjach. Wszystko ma swoje plusy i minusy

Mozesz dostac np zlecenie 2 tyg ale juz moga ci nie dac dalej pracy wiec jak chcesz przechodzic to na inna stala prace a nie do kolchozu czyli agencji
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Mariusz1993
(Mariusz1993)
Wiking
Dziękuję za informacje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok