Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

Kłopoty z Nav - Norwegia

Czytali temat:
Krzysztof Nowak Wojciech Swies Karol Pitek Zbigniew Karpinski Martin530 Riggman Myśliwy (315 niezalogowanych)
11 Postów
Martin530
(Martin530)
Wiking
Cześć,
obecnie jestem na międzynarodowym zwolnieniu po zaplanowanej operacji w Polsce, która odbyła się 20.11.23r.. Moje zwolnienie lekarskie zostało zatwierdzone przez Norweskiego lekarza 12.02 do tej pory nie otrzymałem żadnych świadczeń od Nav. Z tego co czytałem na stronie Nav to czas na rozpatrzenie międzynarodowego zwolnienia to 10tygodni, mija 16 tydzień od wysłania mojego zwolnienia, oczywiście ze wszystkimi potrzebnymi dokumentami i dalej nie mogę uzyskać żadnej odpowiedzi.
W Poniedziałek zadzwoniłem do Nav, i powiedzieli mi, że te zwolnienie musi być zatwierdzone Przez dział finansów w Nav i że muszę jeszcze poczekać.
Czy ktoś może był w podobnej sytuacji ?
Czy mogę coś zrobić aby w jakiś sposób dowiedzieć się kiedy zostaną wysłane świadczenia Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Karol Pitek
(karol3)
Wyjadacz
Nav potrafi sobie pogrywać. Nie wiem jak pomóc ale czas został przekroczony więc to nie pora aby się dopytywać kiedy, tylko rządać natychmiastowego załatwienia sprawy.
Jesteś w związkach to spróbuj nasłać adwokata albo socjonoma (nie wiem kim mogą dysponować).
Nie zaszkodzi też wysłać klage przez stronę NAV.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok