Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

221 Postów
P. yy
(DratilHelvete)
Stały Bywalec
Norwegowie już budują wieżyczki strzelnicze przy torach...tak profilaktycznie przeciw Polakom..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Mateusz Marszalek
(Mateusz Marszalek)
Wiking
dobrze kombinuje jeszcze zarobi na tym. Sam mam duzo miedzi do sprzedania. Wiem że na Hinie gdzieś skupują. Właśnie szukam. Podobno wiecej idzie zarobic niż w pl pozdro!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
A co zrobisz jak spytaja cie o zrodlo tejze miedzi?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
że z Polski przywiózł
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Mateusz Marszalek
(Mateusz Marszalek)
Wiking
Mógłby ktoś podać link do takiego punktu skupu złomu albo dokładny adres??
Chciałbym też się zorientować cenowo za miedź. Czy się opłaci jechać wogólę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Mateusz Marszalek
(Mateusz Marszalek)
Wiking
Nierozumiem dlaczego miałbym sie tłumaczyć. Jeżli ktos pracuje przy remontach normalne jest ze się wywala starą instalację hydrauliczną. Trochę tych rur miedzianych mam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a ktoś ci to pozwolił zabrać z placu budowy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Mateusz Marszalek napisał:
Nierozumiem dlaczego miałbym sie tłumaczyć. Jeżli ktos pracuje przy remontach normalne jest ze się wywala starą instalację hydrauliczną. Trochę tych rur miedzianych mam
Tak Karol jak i Jasta zadali bardzo mądre pytania i bardzo aktualne .
widać iż nie jesteśw temacie przepisów recyklingu w Norge ...!
---
Jednak to już było i nie bydymsiem pwtyżać ...!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
44 Posty
Andrzej Sz
(Andrew1968)
Nowicjusz
Ani Karol, ani Jasta, a tymbardziej ty Gabriel nie macie zielonego pojecia nt. sprzedazy zlomu w No ale zabieracie glos i mieszacie w glowach ziomkom byle sobie popisac glupoty. Zajmuje sie w No handlem zlomem i jeszcze nie slyszalem zeby ktos kogos pytal skad ma zlom. Musi miec oczywiscie norweski dokument bo bez tego zlomu od niego nie kupia, ale to wystarczy (jak okaze sie ze ukradles to po danych w dokumentach dojda do ciebie). Nie wiem jakie ceny na miedz sa w innych miejscach Norwegii ale w Oslo chodzi po 37nok za kg, cena wiec slaba, w Pl srednio 21zl ale z wywozka jest ryzyko jak nie masz firmy, wiec nie polecam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Mateusz Marszalek
(Mateusz Marszalek)
Wiking
Dokładnie. Też zlyszałem że jest kilka punktów skupu złomu. A co do miejsca z którego mam złom to nie koniecznie musi to być plac budowy. Remontuję prywatne mieszkania. Dlaczego ludzie mają tak krótkie pole widzenia, czasami warto ruszyć mózgiem trochę. Sam jestem sobie szefem i nie muszę nikogo o to pytać jeżeli własciciel prosi o pomoc by sie tego pozbyć.
Nadal nie wiem gdzie mogę to konkretnie zawieźć. Mieszkam w Stavanger a słyszałem że gdzieś na Hina.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok