Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1 Post

(LukaszIgnaciuk)
Wiking
Do Mateusz.miedz oraz mosiądz mozesz sprzedać bez problemu w Merkjavik 15 km od Stavanger.ceny sie wachaja ale okolo 30 kr za miedz i 20 mosiądz. Wpisz w gogle norsk metalretur i wszystko zobaczysz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Mateusz Marszalek
(Mateusz Marszalek)
Wiking
Dzięki wielkie To chyba będzie to www.cylex.no/randaberg/norsk+metallretur...ger+as-11351973.html
Tylko pytanie czy mogę zajechać jako osoba prywatna a nie jako firma
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Mateusz Marszalek
(Mateusz Marszalek)
Wiking
Randaberg ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Mateusz Marszalek napisał:
Dzięki wielkie To chyba będzie to www.cylex.no/randaberg/norsk+metallretur...ger+as-11351973.html
Tylko pytanie czy mogę zajechać jako osoba prywatna a nie jako firma

Możesz tylko musisz mieć konto bankowe w Norge , jakiś inny dokument jak karta bankomatowa nie ma zdjęcia .
---

Oraz najważniejsze , musisz powiedzieć prawdę skąd masz ten złom , najlepiej by szefo o tym wiedział . Ja zawsze podaję nazwę Mojej Firmy i jest bez problemu .
---
Nie wiem jak jest tam u was .
Tu wypłacają gotówkę tylko do 500-nok , reszta na konto .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
44 Posty
Andrzej Sz
(Andrew1968)
Nowicjusz
To gdzie ty Gabriel oddajesz ten zlom? Do Ciapatego do garazu? I klekasz przed nim i jak na spowiedzi mowisz skad ten zlom masz i cala historie jego posiadania przez ciebie, a moze jak oddajesz np. kran mosiezny to musisz podac gdzie byl wyprodukowany, gdzie kupiony, u kogo i przez kogo zamontowany, pozniej zdemontowany, ile km z nim jechales itp. I to wszystko pod przysiega? Czlowieku, ogarnij sie troszke, i nie probuj byc najmadrzejszy we wszystkich tematach, jak znasz sie na np. kafelkach to dawaj informacje tylko w tym temacie a nie zasmiecaj forum. Co do platnosci gotowkowej to w No jak nie masz firmy (bo firma dostaje tylko i wylacznie kase na konto, jak sprzedaje zlom), jako osoba prywatna dostajesz do reki do 10.000nok i tak jest gdy oddajesz zlom do normalnego, duzego skupu, przynajmniej tak jest w Oslo, ale mysle ze ta zasada obowiazuje w calej No. Np. jak zlomujesz auto to kto by czekal za kasa na konto?, oddajesz auto i dostajesz kwit zlomowania i kase do reki. Proponuje zasiegnac tematu w konkretnych firmach handlujacych zlomem w No, takich jak Stena, Metallco itp., tam te zasady o ktorych napisalem obowiazuja. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Mateusz Marszalek
(Mateusz Marszalek)
Wiking
Gabriel raz pisze że złomu tu nie skupują ( na pierwszej stronie) potem zmienia zdanie że jeździ tu ze złomem. W sumie to koleś nie wie nic a mota wszystkim w głowach. Moim zdaniem jakiś muł którego trzeba zbanować.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Mateusz Marszalek
(Mateusz Marszalek)
Wiking
Andrzej Sz: Wielke dzieki za pomoc! Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Sprawa złomu , trafia się na Forum średnio , dwa razy w roku , i to od paru ładnych lat na tym Forum ....wystarczy przeczytać .

W Mojej Wiosce w promieniu 60 km , jest tylko jeden punkt złomowania i skupu .
---
Złom stalowy, oddaje się za darmo , a w skrajnych przypadkach , trzeba nawet zapłacić za "utylizację" .
---
Złom kolorowy , jest skupowany na takiej zasadzie jak wyżej opisałem ...
---
Czy jako dowód mam "wkleić " faktury na Moje nazwisko ? .
---
W poprzednich latach w ramach prac demontażowych , odsprzedaliśmy ponad 1,5 tony blachy miedzianej z obróbek blacharskich i wszędzie żądano od Nas , takiej procedury jak opisałem wyżej .
Tak u Nas na Wiosce , jak i w Narviku .
---
---
@Andrew1968 zadufany i durny jezdeś i jak na razie ,
nie mam zamiaru KOPAĆ SIĘ Z KONIEM ...!.
---
Dlatego masz rację w tym co opisujesz, a życie codzienne i tak zweryfikuje wszystko po swojemu ...!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Piter1988)
Wiking
Hej jesteś zainteresowany aluminium?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(DzejsonDzejsonik12)
Wiking
Tak A bardziej katalizatorem kupię od razu każdą ilość
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok