Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Cena zlomu stavanger - Norwegia

19 Postów

(viator)
Wiking
witam.
chcialbym sie dowiedziec w jakiej cenie skupuja zlom w stavanger? mam kilka ton do wywiezienia i nie wiem gdzie i ew w jakiej cenie? za odpowedzi serdecznie dziekuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
485 Postów

(4altee)
Wyjadacz
Dawaj mi to do polen...Jeszcze zarobimy...Transport mam...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Na forusie za ikea jest punkt zbierania zlomu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
viator napisał:
witam.
chcialbym sie dowiedziec w jakiej cenie skupuja zlom w stavanger? mam kilka ton do wywiezienia i nie wiem gdzie i ew w jakiej cenie? za odpowedzi serdecznie dziekuje

Niby jesteś taki oblatany i do przodu , a nie potrafisz zapytać się Norwega .
---
DLACZEGO TYLE TON ŻELASTWA , ZALEGA JEGO POSIADŁOŚĆ ... !? .
---
Odpowiedź jest bardzo prosta ...
---
W Norge , za dostarczenie złomu żelaza na składowisko utylizacji , trzeba słono zapłacić , ewentualnie ... ODDAJE SIĘ ZA DARMO ... jednak jak wiadomo , sam transport jest drogi ... .
---
Ot i cała tajemnica , stołu pańskiego , ze złomem w tle na terenie Norge .
---
Dlatego podczas podróży po Kraju Wikingów , widać co i rusz , sterty staroci , na prawie każdym Gospodarstwie , które leży DALEKO OD FIORDU ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
292 Posty
Stały Bywalec
gabriel napisał:
viator napisał:
witam.
chcialbym sie dowiedziec w jakiej cenie skupuja zlom w stavanger? mam kilka ton do wywiezienia i nie wiem gdzie i ew w jakiej cenie? za odpowedzi serdecznie dziekuje

Niby jesteś taki oblatany i do przodu , a nie potrafisz zapytać się Norwega .
---
DLACZEGO TYLE TON ŻELASTWA , ZALEGA JEGO POSIADŁOŚĆ ... !? .
---
Odpowiedź jest bardzo prosta ...
---
W Norge , za dostarczenie złomu żelaza na składowisko utylizacji , trzeba słono zapłacić , ewentualnie ... ODDAJE SIĘ ZA DARMO ... jednak jak wiadomo , sam transport jest drogi ... .
---
Ot i cała tajemnica , stołu pańskiego , ze złomem w tle na terenie Norge .
---
Dlatego podczas podróży po Kraju Wikingów , widać co i rusz , sterty staroci , na prawie każdym Gospodarstwie , które leży DALEKO OD FIORDU ...


Zawsze mozna kurierem do PL wyslac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
Dariusz Kosztowniak
(Dariusz_Kosztowniak)
Nowicjusz
W Stavanger na Tascie (Dusavik) jest skup surowcow wtórnych. Nazywa się METAL AS czy jakos tak. Pierwszy zjazd przed tym duzym tunelem w strone Bergen. Cena oscyluje w okolicach 1 korony za kilo. ostatnio sprzedawalem to było 0,86nok. Ale wczesniej ponad korone. przyjezdzasz z przyczepa, wjezdzasz na wage, wyladowywujesz, podajesz nr konta i po klopocie. Pieniadze sa z tego zadne ale zawsze lepiej dostac 1000 koron niz zaplacic 1000 za wywoz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
gabriel napisał:
viator napisał:
witam.
chcialbym sie dowiedziec w jakiej cenie skupuja zlom w stavanger? mam kilka ton do wywiezienia i nie wiem gdzie i ew w jakiej cenie? za odpowedzi serdecznie dziekuje

Niby jesteś taki oblatany i do przodu , a nie potrafisz zapytać się Norwega .
---
DLACZEGO TYLE TON ŻELASTWA , ZALEGA JEGO POSIADŁOŚĆ ... !? .
---
Odpowiedź jest bardzo prosta ...
---
W Norge , za dostarczenie złomu żelaza na składowisko utylizacji , trzeba słono zapłacić , ewentualnie ... ODDAJE SIĘ ZA DARMO ... jednak jak wiadomo , sam transport jest drogi ... .
---
Ot i cała tajemnica , stołu pańskiego , ze złomem w tle na terenie Norge .
---
Dlatego podczas podróży po Kraju Wikingów , widać co i rusz , sterty staroci , na prawie każdym Gospodarstwie , które leży DALEKO OD FIORDU ...

Norwedzy powinni sobie znależc Polaków ,którzy ten złom usuwaliby z ich posiadłosci i wywozili do PL podejrzewam,ze szybciutko pozbyliby się zbędnego dla nich materiału i jeszcze w podzięce wysprzątane mieliby podwórko
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
oppland napisał:
Norwedzy powinni sobie znależc Polaków ,którzy ten złom usuwaliby z ich posiadłosci i wywozili do PL podejrzewam,ze szybciutko pozbyliby się zbędnego dla nich materiału i jeszcze w podzięce wysprzątane mieliby podwórko
prędzej w szafach i kredensach by im posprzątali przy okazji metale
kolorowe
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Wiking
JESLI MASZ MIEDZ JA KUPIE 15 KOR KG
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
adamus napisał:
JESLI MASZ MIEDZ JA KUPIE 15 KOR KG
CZY ty naprawdę jesteś psychiczny ...?
HE HE... he ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok