Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1 Post

(MaW)
Wiking
A to jeszcze nie wszystko bo sprytne gminy nowe zasady wykorzystuja zeby sobie kase nabic i zycza sobie po 2 tysiace od fachowca (firmy) zeby sprawdzic w internecie "pozwolenia".
Tak wiec jesli masz zamiar zamowic kafelkarza, hydraulika i elektryka to gmina pociagnie cie na minimum 6 tysiecy i dopiero wtedy mozesz rozpoczynac rozmowy z fachowcami...Zobaczcie sami:

www.vg.no/dinepenger/artikkel.php?artid=10013522
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
lukasz zalewski
(lukasz75)
Wiking
Szukam pracy w Bergen.Układam glazure,bardzo dokładnie,szybko i profesjonalnie.Wymieniam również okna oraz drzwi,kladę płyty gips-karton oraz zajmuję się hydrauliką.Mam ponda 15 lat doświadczenia jako glazurnik i w pracach ogólnobudowlanych.Nie piję,jestem punktualny,można na mnie zawsze polegać.Jestem uczciwy.Mój telefon 0048 886150900


pozdrawiam Arkadiusz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
lukasz zalewski
(lukasz75)
Wiking
Szukam pracy w Bergen.Układam glazure,bardzo dokładnie,szybko i profesjonalnie.Wymieniam również okna oraz drzwi,kladę płyty gips-karton oraz zajmuję się hydrauliką.Mam ponda 15 lat doświadczenia jako glazurnik i w pracach ogólnobudowlanych.Nie piję,jestem punktualny,można na mnie zawsze polegać.Jestem uczciwy.Mój telefon 0048 886150900

>

> pozdrawiam Arkadiusz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
orime
(orime)
Wiking
Mam na dole łazienkę z prysznicem. Kiedy ktoś u nas nocuje to z niego korzysta (a mamy dwie osoby w rodzinie poruszające się z kulą) Ja używam do przepłukania wiadra, koszy, kwiatów. Od pół roku myje tam również psu łapy.
Można też zrobić wannę z parawanem. Miałam taką w mieszkaniu. Mąż i ja korzystalismy codziennie z możliwości wzięcia prysznica bardziej niz z kąpieli w wannie.

Jeśli zastanawialibyście się jakiej firmy armaturę i ceramikę kupić, polecam zerknać sobie do Sanplast: www.firmbook.eu/sanplast
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok